Zużycie procesora 100%. komputer sie zamula

Wyświetla mi zużycie procesora 100% i strasznie wiesza się komputer proszę o pomoc

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + log z l2mfix (wybierasz opcje 1)

Wielkie dzięki. Zaraz to zrobię

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 18:03

gdzie znajdę ten winlog.exe???

Prawdopodobnie w folderze: _C:\WINDOWS\System32_

Czekam na końcowe logi :slight_smile:

dziwne ale nie wiem czemu w w folderze WINDOWS nie ma folderu system32 jest twain_32 ale system 32 nie ma. Jest jeszcze folder system ale tam nie ma pliku winlog.exe

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 19:01

nie znalazłem tylko tego pliku winlog.exe, ale i tak komputer chodzi już bez problemu

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\winlog.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Odpalasz Hijacka -> Do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole Fix Checked :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + log z l2mfix (wybierasz opcje 1)

jak wpisałem na killbox C:\WINDOWS\system32\winlog.exe i kliknąłem na x to pojawil sie taki komunikat “Pending FIle Rename Operations Registry Data has been Removed by Externalt Process”

Wielkie dzięki za wszystko

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Silenta + KONIECZNIE log z l2mfix (wybierasz opcje 1)

Dzięki

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\bszip.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Po tym nowy log z l2mfix :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

Dzięki za wszystko komputer już chodzi bez problemu. Jeszcze raz dzięki.

bartek16743 proszę poprawić temat na konkretny

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889