Zuzycie procesora 100%

Witam. Nie wiedzialem do jakiego dzialu zamiescic ten watek, wiec z gory przepraszam jak to nie ten :slight_smile: Mam o to taki problem, iz podczas grania w gry 3d zuzycie procesora wynosi 100% i dana gra jest niegrywalna, poniewaz wiesza sie tak, jakby chodzila na pegazusie… Wlaczylem call of duty 1, to samo… Najbardziej haczy, gdy grafika ma do przetworzenia duzy obraz… To nie sa zadne wirusy, bo sprawdzalem… Sprawdzalem kosci ram, karte graficzna - wszystko dziala… Byc moze jest jakis problem z procesorem, sam nie wiem :frowning: Jego temperatura wynosi 70 stopni, tak jak zawsze… Od 2 tygodni mam ten problem…

Przy graniu na miniclipie w gry flash zuzycie proca tez wynosi 100%… Podaje konfiguracje kompa:

Sempron 2500+

Gf 4 mx 440

768 Ram

Prosze o pomoc, z gory dziekuje i pozdrawiam…

Napisz jaki proces zabiera te 100% procesora oraz podaj jakie maksymalne temperatury uzyskujesz (http://www.cpuid.com/hwmonitor.php) podczas grania.

70 stopni jak na Semprona to dość sporo. Sprawdź chłodzenie procka - czy kręci się wiatrak, czy radiator rzeczywiście jest aż tak gorący, przeczyść je dla pewności sprężonym powietrzem. Do tego wklej logi z HiJack na forum.

Wszystko na procku okej

A procesor korzystający z całego procesora i temperatury podzespołów sami musimy się domyślać? Podaj na początek te informacje…