Zużycie ramu na poziomie ponad 40%, zamulający laptop

Witam,

na moim lapku stoi system Windows 7 Home Premium 64 bitowy z SP1. Trochę śmieci się w nim nazbierało ale mimo to nigdy nie miałem podobnych problemów.

To co skłoniło mnie do założenia konta i napisania tematu to bardzo wysokie zużycie pamięci RAM oraz CPU, (lapek ogólnie zaczął zamulać) przy czym żaden program nie jest odpalony. Posiadam zainstalowane 4 GB ramu, po załadowaniu systemu w użyciu mam około 40%. Problem jest o tyle poważny, że zmula mi nie tylko system, ale też wszelakie gry, nawet te przeglądarkowe a także filmy na YT, co wcześniej nie miało miejsca.

Używałem opcji przywracania systemu, czyściłem lapka CCleanerm oraz SlimCleanerem, przeprowadziłem pełną defragmentację dysku, niestety nic nie pomogło. Podejrzewam, że przy okazji pobierania Daemon Tools z dobreprogramy ściągnął mi sie jakiś syf, mimo to, pomimo usunięcia ww. programu problem dalej występuje.

OTL: http://www.wklejto.pl/179092

Pozdrawiam.

Wstaw raport Extras, aby powstał ten raport opcja Rejestr - skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania

Extras: http://www.wklejto.pl/179097

Odinstaluj AdAwareUpdater,Ad-Aware Antivirus,AVG Security Toolbar,DealPly (remove only),Akamai NetSession Interface.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

OTL: http://www.wklejto.pl/179104

Extras: http://www.wklejto.pl/179105

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

ok zrobione, wstawić teraz kolejne raporty z OTL ?

Jak wszystko O.K to nie.

Problem dalej występuje, mimo to, widać lekką poprawę. W grach tekstury ładują się wolniej niż jak to miało miejsce przed wystąpieniem problemu, jest mniej fps-ów, a gry przeglądarkowe nie działają płynnie.

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=pl

Przeskanowałem i nie wykrył żadnych zagrożeń.