Zużycie transferu na kompie podczas połączenia z telefonu

Witam. Mój problem brzmi: Ile transferu zużyje mi podczas połączenia z internetem z telefonu na stronach typu nk.pl lub facebook.com ? Mówiąc dokładniej to chciałbym wykupić pakiet 100MB w plusie a następnie podłączyć telefon do laptopa przy pomocy kabla USB. Używając programu Samsung New PC Studio wybrałbym opcję: “Połącz z internetem”. Dzięki temu chciałbym surfować w internecie po różnych portalach społecznościowych, tylko nie wiem na ile mi starzy ten mój pakiet.

Za długo to na tym pakiecie nie wytrzymasz. Wystarczy że zalogujesz się raz na nk i facebooka przejrzysz kilka zdjęć i jesteś już około 10 -15 MB w plecy, więc szału nie ma

100MB to 2-5 dni przy oszczędnym korzystaniu z Opery Turbo - zależy ile siedzisz i co oglądasz. 1-3GB powinno być wystarczająco. Zainstaluj jakiś licznik transferu na stałym, włącz Operę Turbo w Operze (w sumie IT chyba już liczy transfer) i sam zobacz ile danych poszło przy określonych czynnościach.

Ok. Dzięki za pomoc.

GG i XMPP (w sumie Palringo) na komórce przez parę godzin pożarło mi może 0.5MB. AQQ ma chyba reklamy, więc będzie trochę wiecej. Na Pidginie mi transfer podskakuje do max 32kbps. A 500MB to wystarczy wg mnie również na pocztę i trochę przyciętego/skompresowanego neta.