Zwalniający internet

Mam taka dziwna przypadłość a mianowicie, że po jakimś czasie podczas przeglądania stron internetowych dzieje sie tak, że nagle net prawie zamiera strona ładuje sie niesłychanie wolno, np na pojawienie się jakiegoś fragmentu strony czekam minute albo dłużej. Przy czym np torrent czy pobieranie plików działa na normalnym poziomie. Pomaga jedynie ponowne uruchomienie kompa. Za pierona nie wiem w czym problem. Używam Firfoxa ale op wystąpieniu problemu nawet w innych przeglądarkach dzieje się to samo. Oczywiście dzieje się tak przy włączonym pobieraniu plików oraz bez. Używam NOD32 i poza tym nie mam nic innego uruchomionego. Odnośnie stron to dzieje się to nie przy jakichś napakowanych efektami ale np jak przeglądam zwykły onet czy interie.

podaj log z otl i wklej na wklej.to

Proszę oto OTL: http://wklej.org/id/470593/ i Extras: http://wklej.org/id/470595/

jest czysto

ale zorbimy tak, najpierw wyłącz wszystko i

w otl wklej to:

kliknij wykonaj skrypt

podaj plik który wyświetli się później

Oto log po zakończeniu: http://wklej.org/id/470689/ Jak narazie działa wszystko ok, nie wiem może to przez torrent, który jakoś zabiera łącze dla siebie?

Jak teraz też nic nie znajdziesz to po prostu postaram się zrobić skan jak mi się zamuli ładowanie stronek. Dzięki za pomoc

no to czekamy :stuck_out_tongue:

Dziś znowu to samo, po włączeniu kompa na torrencie 500-700 kb/s a stronki ledwie co. Oto log OTL --> http://wklej.org/id/470933/ i Extras --> http://wklej.org/id/470934/ . Po ponownym uruchomieniu wszystko działa jak należy, ale za pierona nie wiem czemu tak się dzieje, gdyby była jakaś blokada transferu u providera to by nie hulało cały czas a tu takie coś, nie mam pojęcia co daje mu ponowne uruchomienie ale jak widzę pomaga.

jest zysto

może routher Ci się przegrzewa ??

hmm nie mam pojęcia bo fizycznie nie mam do niego dostępu. A jest jakaś możliwość sprawdzenia tego ode mnie ? Z drugiej strony natomiast dziwne by to było bo, takie coś się dzieje również na samym początku po włączeniu kompa. Do tego moje transfery mogą spokojnie dochodzić do około 9 MB/s więc te paręset kb/s to blado wypadają. Ale możliwe, że jakiś fakt umyka mojej uwadze.

raczej nie :\