Zwalniający komputer - logi z OTL


(Krystek 0077) #1

Witam, musiałem odkurzyć z przyczyn koniecznych mój stary stacjonarny komputer. Niestety wszystko praktycznie chodzi tak wolno, że ciężko na nim cokolwiek zrobić... przeczyściłem go kilkoma programami w tym wise disc oraz wise registry cleaner - rezultatów nie widać. Na pewno format by pomógł... ale póki co chciałbym najpierw prosić o sprawdzenie loga z OTL, z góry dziękuję.

log OTL

http://wklej.org/id/1059442/

log OTL EXTRAS

http://wklej.org/id/1059439/


(Acorus) #2

Odinstaluj Sygate Personal Firewall.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.


(Agatonster) #3

adam4321 ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Krystek 0077) #4

Jeszcze mam pytanie odnośnie filmów online, strasznie wolno chodzą, przycinają się itd… Mówie tu o wszystkich serwisach takich jak youtube dailymotion itp… Na samym początku jak wyjąłem z szafy komputer było ok, dopiero z czasem zaczęły sie problemy, różnych przeglądarek używałem, dosłownie wszystkiego, ma ktoś jakiś pomysł, albo spotkał sie z czymś podobnym?