Zwalnianie , zacinanie muzyki i dźwięku

Witam serdecznie.

 

Dzisiaj wmontowałem sobie nową kartę dźwiękową, mianowicie Creative Sound Blaster Audigy z racji tego że kupiłem sobie nowe głośniki i potrzebowałem karty z większą ilością kanałów. Model głośników: Logitech x530 (5.1). Wczoraj z tych głośników jeszcze korzystałem ale tylko z przednich oraz z subwoofera i wtedy nie miałem tego problemu.

 

Podczas instalowania karty dźwiękowej miałem problemy z wgraniem sterowników, mogło się narobić trochę syfu, ale czy to może być powód?

Używam jednocześnie też zintegrowanej karty dźwiękowej Realtek High Definition Audio , ponieważ w nowej karcie dźwiękowej nie mam wejścia mikrofonu a jest mi to bezwzględnie potrzebne.

 

Szukając odpowiedzi w internecie wyłączyłem oszczędzanie energii w magistrali PCI Express ale to nie przyniosło efektu. Uruchom>dxdiag nie wykrywa żadnych problemów , ani przyspieszenia sprzętowego , nic.

 

Proszę , pomóżcie.

System bit ?

Nazwa płyty głównej ?

Zainstalowane sterowniki Chipset oraz najnowszy Service Pack?

 

 

Ta karta jest 7.1

 

Windows 7 Professional service pack 1 64 bit.

Płyta główna: nieznana :expressionless: Everest nie wie.

Przed chwilą zainstalowałem sterowniki Chipset i wydaje mi się że troszeczkę pomogło ale kłopot nadal jest.

 

EDIT1 Dobra , jednak żadnego efektu nie przyniosło. Miałem tylko takie pierwsze wrażenie.