Zwężający się ekran podczas instalacji DirectXa

Chciałem sobie pograc z Football mangera 09 i mam grafika Geforce 4 lecz wyskakiwał mi błąd" Cannot run game:failed to set up graphics system." Ludzie którzy grają też na słabych grafikach poradzili żebym zainstalował program z tego linku http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=5493F76A-6D37-478D-BA17-28B1CCA4865A

Gra zaczeła chulać ale w trakcie instalacji zrobiły mi się po bokach dwa czarne paski których nie dało się zniwelować. odnistalowałem i resetowałem i nic. Dopiero następnego dnia gdy włączyłem kompa wszystko wróciło do normy Ale teraz boje się go powtórnie wgrac ten program.Ma ktoś jakiś pomysł??

W sumie to powinieneś się cieszyć, że w ogóle ruszyło na tym złomku :smiley: Spróbuj jeszcze wgrać nowsze sterowniki do karty graficznej, może to coś pomoże. Jest też patch dla słabszych kart graficznych, poczytaj http://www.idg.pl/news/339308/Nowy.patc … rania.html.

berni1001 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.