Zwiecha przy starcie. log z OTL


(ardianekkk) #1

Proszę o spoglądnięcie w log z OTL.

Od kilku dni po włączeniu laptopa i zalogowaniu do systemu komputer włącza się, loguje - pojawiają się ikonki na pulpicie, przy zegarku poziom baterii, internet i głośnik i nagle komputer zalega w bezruchu na ok 10 minut. Niby nie jest zawieszony, ale nic nie można otworzyć, jak najedzie się na pasek startu pojawia się klepsydra.. Po 10 minutach jak gdyby nigdy nic startuje reszta - pozostałe programu z autostartu, kalendarz, zegarek i wszystkie inne pierdoły i potem komputer działa bez żadnych zmuł. Sytuacja powtarza się przy każdym włączeniu go na nowo. Działałem juz CCleanarem i Malwarebyte'sem.

http://wklej.to/jdHdO/text


(Mic) #2

Start - Uruchom - wpisujesz msconfig - zakładka uruchamianie i odhacz to co ma NIE uruchamiać się razem z systemem ( przy starcie)


(Acorus) #3

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(ardianekkk) #4

po restarcie tak samo długo startował...

raport z usuwania http://wklej.to/7z3Fo/text

OTL http://wklej.to/FXtTY/text


(Acorus) #5

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure ... 12976.html

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(ardianekkk) #6

wszystko to na nic....

W pewnym momencie gdy komp tak mulil nagle pojawilo sie takie mleczne tlo i w lewym gornym roku jakis komunikat dotyczacy: kompozycji puliptu/personalizacji - cos w ten desen.. moze w tym szkopul? Niestety mignelo to tak szybko, ze nie przeczytalem dokaldnie..

-- Dodane 02.03.2012 (Pt) 19:15 --

czy ktos moze mi pomoc?