Zwiechy , brakujące pliki

Witam , mam następujące problemy z win7 .

Czasem po dłuższym kozystaniu z internetu , gdy chce uruchomić komputer ponownie zawiesza się on na pulpicie Zapraszamy czy jakoś tak , wtedy musze niestety juz tylko uzywac twardego resetu , chociaz czasem on sam uruchamia się po raz kolejny i wyswietla się wybor trybow pracy : awaryjny itd.

Kolejna sprawa to , że np. 5 pendrive czy 4 podlączony do komputera po bezpiecznym usunieciu sprzetu dalej jest widoczny , a powinien zniknąć .

Trzecia rzecz to brakujące pliki (wycinek z ccleaner) :

przechwytywaniev.jpg

Komputer jest nowy (tydzień)

Amd Athlon x3 425 Processor 2.70 GHz

4.00 GB ram

system 32 bity win7

pł. gł - gigabyte ga-ma770tud3

graf - radeon Hd 4850 vapor-x 1GB

jeśli chodzi o modem to jest to jak narazie

stary Speedtouch 330 dla ktorego mam zainstalowane odpowiednie vistowskie steroniki.

Podać jakieś logi ? Skąd pobrać brakujące pliki , kiedy niektore dll sa doobrania tak z .exe nie wiem co zrobić.

Proszę o pomoc , szkoda komputera przy co 5 uruchomieniu izwieszce resetować :expressionless:

Pozdrawiam

Przeskanuj system programem MalwareBytres Anty Malware i znalezione obiekty usuń.

Czy masz ostatnio instalowałeś może jakiś program z firmy Sonic Solutions http://www.sonic.com/consumer.aspx. Grzebałem trochę w sieci i pisze że ten pliki powinny znajdować się w %SYSTEM%. Możliwe że to wirus. Czy na tych pendrivach AV wykrywa jakieś wirusy ?