Zwiechy kompa przy niektórych grach

Komputer zawiesza mi się przy niektórych grach po jakiejś godzinie grania, zawsze działał bez zarzutu ale od jakiegoś czasu jest źle. Wygląda to tak że monitor staje się czarny, dźwięk się zapętla a po chwili zanika i można zrobić tylko restaart kompa. Wymieniłem zasilacz na corsair 600w, zmieniłem pasty przy procku i na chipsecie, zrobiłem testy karty graficznej, RAMu, dysku twardego i procesora. testy wszystkie skończyły się wynikiem pozytywnym. Specyfikacja kompa to: AMD athlon 64 x2 6000+, karta Nvidia geforce 9600 gt, płyta główna gigabyte GA-M56S-S3, dwie karty samsung ddr2 po 1gb każda i to chyba wszystko. Temperatury w spoczynku sprawdzane everestem: płyta główna 50-53, procesor jakoś 43, rdzeń nr 1 50, rdzeń nr 2 50. Wiatraki wszystkie działają. PROSZĘ O POMOC TO JEST NAPRAWDE DENERWUJĄCE I SMUTNE

Pograj z 30-45 minut i sprawdź temperatury ponownie. Takie zwiechy to ewidentnie oznaka przegrzania. Temperaturę karty graficznej też monitoruj.

temp płyty głównej sięgają do 60 stopni, procek tak jakoś 55 czyba a karta graficzna okolo 50

Dodane 02.02.2013 (So) 13:35

trochę się pomyliłem, pograłem w okienku i cały czas paczałem na temp. i temperatury przy rozpoczęciu grania jak i przed zawieszeniem nie różnią się wogóle. Temperatury karty graficznej nie mogłem sprawdzić w evereście ale po co? Przecież pomyślnie skończyłem test programem 3dmark05, wtedy się nic nie zwieszało… myślę że to jednak nie przez przegrzanie