Zwiechy kompa w grach przy intro!

Witam:)

Mam taki problem,zainstalowałem gre po włączeniu i graniu w nią przez około 10min pokazało sie intro czyli filmik w grze ale w tym czasie jak się filmik pokazuje to komp mi się zawiesza i musze reset zrobić ,po ponownym uruchomieniu gry,znowu gram przez 5min pokazuje się inny filmik i odrazu zwiecha kompa i tak w kółko,nie moge pograć bo na filmikach mam ciągle zwiechy a komp przeciez jest nowy,kiedyś to gierki mi chodziły elegancko nawet na filmikach miałem przerwe w graniu przez miecha i od tamtego czasu dopiero dziś zainstalowałem tą gierke,a tu taki zonk:(

Podaj dokładny konfig kompa (grafa, zasilacz etc.) Do tego wersję sterowników od grafiki. I napisz czy dzieje się dokładnie tak samo we wszystkich grach ? Czy tylko w takich co są bardziej wymagające ? I czy jak np. grasz i nie ma żadnego filmiku to też się wiesza ?

Wersja programu sterownika grafiki to 158,27,czy dzieje się to w wszystkich grach to niewiem bo dopiero zainstalowałem ta pierwszą gre,ale zainstaluje zachwile inną i sprawdze i dam znać.

Ta gra co w nią gram to ma wymagania,a zwiechy tylko w filmikach wystepuja:(bez filmów wszystko śmiga płynnie:)

_____________________________________________________

AMD Athlon64 X2 5600+ 2800Ghz(AM2)

KINGSTON 2X2GB DDR2 (667MHZ)Dual

GALAXY GeForce 8600GTS 256MB DDR3/128bit PCI-E (CoolerMaster HeatPipe)(1,0ns)(720/2000)

Seagate 320 GB Barracuda 7200 (16MB SerialATA II)

Gigabyte GA-M55S-S3 nVidia nForce 550

Chieftec GPS-450AA-101A ATX 450W

LG DVD Recorder GSA-H42L

Zalman CNPS9500AM2 +ZALMAN ZM-STG1

Panel Zalman ZM-MFC1 Plus/Silver/Alu(1xFander120mm,4xAkasaAmber120mm+Grafka+Procek)

_________________________________________________________

Najpierw sprawdz czy z inną grą będzie tak samo. Bo bez sensu kombinować jak może to być wina gry.

Zainstalowałem drivera Parallel Lines który też ma filmiki i wszystko przez godzine śmigało ok…

Jeszcze sprawdze z 2 gry i jak bedzie wszystko ok to znaczy że wina gry ale ciekawe co jej jest…

To się ciesz że to wina gry :stuck_out_tongue: Btw. Oryginał tamta gierka co się przycina ;>

Oj ciesze się ,żeby nie zapeszać:)

kodeki!

w gtavc tez tak mialem

zainstaluj paczke kodeków ACE albo kazaa

I wymień zasilacz, 450W na taki sprzęt… :roll:

450 starczy , ale nie tej firmy … Tagan … BeQuiet … cos z tych zeczy … .