Zwiechy, zablokowanie menadżera zadań i inne

Komp włącza się tydzień, wiesz się często zaraz po włączeniu, nie da sięruszyć myszka ani nic zrobić, muzyka gra ale wszystko inne jet martwe, sam zablokował się menadżer zadań.

Znasz to?

http://www.pcworld.pl/news/76005.html

Bo tak to log wygląda na czysty.Nie wiem co to za pliki , google też mało mówią…

Pobierz program SDFix

Opis programu

no więc tak:

Nie.

Menadżer sam się naprawił.

Nie mogę ściągnąć, wywala jakieś błędy.

Strona nie działa, więc wklejam tu całość.

Dodatkowo cały czas wywala mi jakieś komunikaty że Dysk A nie jest gotowy do użycia a ja nawet nie mam dyskietki, dodtego komputer pomimo optymalizacji włącza się bardzo długo i długo się wyłącza

Nod też wywala komunikaty o jakichś wirusach w danej aplikacji ;X

Złączono Posta : 21.10.2007 (Nie) 18:53

ojojojo po skanie tym programem cały windows się sypie ! Jak włączam kompa pokazuje się na cały ekran strona powitalna z napisem Welcome (nakładka wista na xp) i zostaje jako tapeta, na dole pokazuje się tray, nie da się zminimalizować fire foxa nie wiem co mam robić;/

Jakie błędy?Dobrze by było gdyby udało ci się przelecieć SDFixem , bo syfu trochę masz.

Pobierz : SmitFraudFix

Tryb numer 2 i wklejasz raport **(C:\SmitfraudFix.txt).**Oczywiście w trybie awaryjnym.

No więc tak:

jak chce zassać sdfix’a to:

4946bad6be12cd5em.jpg

Wszedłem do wwdc i wyskoczył mi komunikat że mój komputer prawdopodobnie jest zainfekowany, zamknąłem 1 port który był otwarty i jest coś lepiej al,e dalej jest źle :x

Wklej do Notatnika :

File::

C:\Program Files\btfwkmab\pmbuawkf.dll

C:\WINDOWS\hstsys.dll 

C:\WINDOWS\ntspkfxt.dll 

C:\WINDOWS\hostctrl.dll 

C:\WINDOWS\nmcuninstall.exe 

C:\WINDOWS\htunistock.dll


Folder::

C:\Program Files\btfwkmab


Registry::

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\~\Browser Helper Objects\{4E2039AB-318D-79EB-FD19-0A4143B43DD8}]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar] 

"{C58A4487-4C2E-45E4-9E3A-52B3A23CC396}"=-

[-HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{C58A4487-4C2E-45E4-9E3A-52B3A23CC396}] 

[-HKEY_CLASSES_ROOT\htunistock.ToolBar.1] 

[-HKEY_CLASSES_ROOT\htunistock.ToolBar]

[-HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{84C94803-B5EC-4491-B2BE-7B113E013B77}]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ShellServiceObjectDelayLoad] 

"hostctrl"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ShellServiceObjectDelayLoad] 

"hstsys"=-

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Daj ten log z ComboFixa.

jessi

ale mi się dziś schizy porobiły, włączyłem kompa a tu czerwona tapeta że komp został zainfekowany i żebym jakieś programy ściągnął ale zrobiłem z tym notatnikiem i combofixem i pomogło…

Złączono Posta : 22.10.2007 (Pon) 7:42

chociaż nie do końca bo zamiast tapety mam białe tło, nie mogę wejść do właściwości

Na to Ci chyba nie jestem w stanie pomóc.

Ale masz do zrobienia jeszcze jedno:

Wklej do Notatnika :

Registry::

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\internet explorer\desktop\components\0]

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Daj ten log do kontroli i napisz, czy poprawiło to sytuację z tapetą.

jessi

Wg mnie - jest OK.

Nie napisałeś, czy poprawiło to sytuację?

jessi

jak narazie niby wszystko ok…

dzieki wielkie za pomoc