Zwiększające zużycie pamięci RAM

Witam, mam problem z pamięcią RAM. Od dłuższego czasu gdy włączę jakąś grę zagram chwilę i wyłączę to ok 200-300MB nie wraca, gdy ponowie to znów zabiera mi ok. 200-300MB. To jest niezależne od gry. Standardowe zużycie pamięci waha się 320-360MB teraz po wyłączeniu gry Call of Duty Modern Warfare 2 mam 580MB za drugim razem 750MB, aby pamięć wróciła to muszę ponownie uruchomić system.

System Windows XP Professional SP3 OEM oczywiście oryginalny i gry również, ilość pamięci 2GB DDR2.

Bardzo proszę o pomoc, jak temu zaradzić ? Pozdrawiam.

Hej,

Może spróbuj użyć programu Memory Booster 1.1.1.1080 - aplikacja uwalnia pamięć RAM na przykład po procesach, które już są wyłączone.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niestety nic się nie poprawiło po użyciu programu Memory Booster :frowning:

Wklej screena z menadżera zadań / zakładka procesy (wszystkie).

Hej,

Ewentualnie zamiast systemowego menadżera posłuż się programem Process Explorer 14.01 - jest zdecydowanie bardziej przejrzysty i umożliwia wyświetlenie większej liczby informacji. Po instalacji i uruchomieniu programu, uruchom także grę. Po jej wyłączeniu sprawdź w programie, czy proces główny gry - pewnie coś w stylu cod4.exe - jest obecny w procesach i jak dużo pamięci zajmuje - ewentualnie zawsze pozostaje screen. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus