Zwiększenie dopuszczalnej wagi grafiki w podpisie

Żadnego przymykania oka nie będzie. Zasady są po to, by

je przestrzegać, a nie łamać. A zwłaszcza przymykać oko.

boczi , oczywiście rozumiem :slight_smile: Wiadomo że forum ma przede wszystkim służyć użytkownikom w postaci pomocy i odpowiedzi na nurtujące ich pytania ale skoro mamy coś takiego jak podpis w którym każdy umieszcza konfiguracje swojego komputera i różne inne rzeczy które uważa za słuszne to myślę że i animowane userbary rozszerzają możliwości podpisu (ograniczenie w nim jest 255 znaków o ile mnie pamięć nie myli) ponieważ to co nie zmieści nam się za pomocą słów można wyrazić na zmieniającej się animacji (odnośnik to mało liter a przekaz takiej grafiki może być dość obszerny) która niestety czasem jest odrobinę za duża względem obecnie panującego ograniczenia (tak jak to było w moim przypadku) a tak jak już wielokrotnie pisałem moim zdaniem obecne łącza nie są już tak wolne aby 5kb (czy nawet 10Kb) robiło dla nich różnicę dlatego. Argument o tym że w urządzeniach przenośnych to może spowalniać wczytywanie forum uważam za nie odpowiedni bo tak jak już pisaliśmy przeglądarki takich urządzeń mają opcję wyłączenia dużej grafiki.

Ale macie problemy…

10kb a 15kb to wbrew pozorą różnica dość spora w transferze przy takiej odwiedzalności ;] choć biorąc pod uwage że takie grafiki były by ściągane z zewnętrznych serwerów DP transferu nie traci, a ładowanie się jest rzeczywiscie przy obecnych łączach znikomo wolniejsze.

Tak P.S

Tutaj gość ma 1,6MB grafike w podpisie i nikt się nie martwi :stuck_out_tongue:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=99661

Coś się Tobie pomyliło :slight_smile:

link był dobry a ten user miał naprawdę taką grafikę…

julek94 , bo to był sarkazm lub nawiązanie do

Przynajmniej tak zakładam :wink:

jeśli ma ktoś łącze 128kb/s to już jego zmartwienie jestem za !!

Dotychczas jakoś nikomu nie przeszkadzało, to po co teraz wielkie płacze?

Niech jest tak jak jest…

Jestem na nie. Naprawdę na forum o tej tematyce, informacja o ulubionym zespole, stacji, serialu jest nie potrzebna. Szczerze to mało mnie obchodzi czy ktoś woli Colę od Pepsi, w co aktualnie gra albo co właśnie słuchał. Nie twierdzę, że userbary są złe, jednak sporo ludzi przesadza z informacjami, które “wyświetlają”. Jeśli ktoś będzie musiał się pomęczyć z grafiką by doprowadzić ją do wagi 10KB, to w wielu przypadkach po prostu zrezygnuje. Obecny limit jest okej :wink:

:brawo: :brawo: :brawo:

Widzę że co poniektórym marzy się coś takiego:

http://forum.pcformat.pl/showthread.php … #pid780174

No ok… widzę że większość jest na nie więc nie widzę sensu kontynuowania tej dyskusji bo jak to mówią jednostka z grupą nie wygra :slight_smile: w każdym razie dzięki za dyskusje będę się musiał dalej kombinować jak zmniejszyć taka grafikę

a co do tego to bez przesady :lol: bo to coś to już przesada ;]