Zwiększenie maksymalnej głośności w systemie windows

Witam. Ostatnio zakupiłem świetne słuchawki ale niestety gdy podłączam je do panelu przedniego w moim pc’cie i biorę wszystko na full (chodzi tutaj o głośność) w systemie windows jak i odtwarzaczu (aimp) ale ciągle jest za cicho. Nie jest to wina sluchawek, ponieważ gdy podłączam je do mojego odtwarzacz to ledwo moze te słuchawki na uszach utrzymać, tak mocno dają! Moje pytanie jest następujące czy mogę zwiekszyć jakoś maksymalną głośność czy to w odtwarzaczu czy w windowsie. Wyprzedzając wasze rady nie moge podlaczyc sluchawek do głosników i tam dać na full bo mam kino domowe(a przy takiej opcji, bo sprawdzałem, jest naprawdę głośno) i po prostu kabla mi nie starczy zeby tam podlaczyć. Przepraszam ze wytlumaczyłem wam to tak łapotalogicznie ale chyba zrozumieliście główny sens wypowiedzi :slight_smile:

jasiek1122 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie jestem pewien jak jest w różnych Windowsach, ale u mnie po podwójnym kliknięciu na głośnik w Tray’u otwiera się okno regulacji głośności i są tam dwa regulatory głośności oznaczone jako:1) ‘regulacja głośności’ 2)’ Wave’. Są też jeszcze inne jak: Midi, audio CD, Mikrofon, Głośnik PC. Być może wystarczy zmieniać poziom głośności w obu tych regulatorach.

@floyd wszystkie suwaki mam na full. Bardziej by mi chodzilo o jakiś program czy zmiany w rejestrze etc. Bo “normalne” sposoby mam oblukane jeżeli mogę użyć takiego stwierdzenia :slight_smile:

Dodane 03.09.2012 (Pn) 14:29

Dodam ze ma system windows 7 32bity i słuchawki creative aurvana live

Nic via system nie zrobisz, potrzebujesz czegoś takiego gallery/image_page.php?album_id=172&image_id=4966 :slight_smile:

Pamiętam, że gdzieś kiedyś w Windowsie XP odznaczałem pole odnośnie wyrównywania dźwięków. Przyrost decybeli był znaczący. Niestety w tym momencie nie jestem w stanie zweryfikować co i gdzie klikałem.