Zwiększenie MB w Neostradzie


(Celarian Mail) #1

Witam!

Chciałem się zapytać czy mogę przedłużyć umowę z Neostrada TP dodając w tym samym momencie sobie 10 MB.

Umowa kończy mi się w Październiku, więc czy jak bym ją przedłużył, to czy bym dostał ten internet w parę dni, czy musiałbym czekać aż stara umowa się skończy.

Kolega mi mówił że umowę można przedłużyć jeśli będzie minimum 150 dni do jej końca.

Z góry dziękuję za odpowiedź!


(Pablo79) #2

Skontaktuj się z telefonicznie z BOK Neostrady (Błękitna Linia 19393, lub 801 505 505), tam powinieneś uzyskać info na ten temat.


(matty24) #3

Ja musiałem czekać aż się stara umowa skończy. To znaczy podpisałem nową wcześniej, ale weszła w życie dopiero po wygaśnięciu starej.


(sloantk) #4

A jaką prędkość masz teraz?


(xv_) #5

Celarian , nie opłaca się korzystać z opcji “przedłuż” lepiej weź zamów nową umowę (jak masz neo+tv+telefon to weź w konfiguratorze na stronie orange).

Dla potwierdzenia mogę dodać że w opcji przedłużenie płaciłbym 115 a przy nowej umowie 105 złotych za dokładnie to samo. Jeżeli zastanawiasz się nad większą predkością na stronie możesz to łatwo sprawdzić czy spełniasz wymagania (trzeba podchodzić z pewną rezerwą na + bo u mnie pokazuje że wogóle nie mam dostępu do internetu).

I najważniejsze: czy przedłużysz umowę czy weźmiesz nową umowę to i tak będzie ona działać od razu po wygasającej umowie. I czy przedłużysz czy weźmiesz nową umowę to jako aktywny abonent i tak i tak dostaniesz aneks do umowy (w opcji przez internet wysyłany jest za free kurierem, poza tym można wybrać jakieś bony czy prezenty gratis).