Zwiększenie prędkości transferu w Emule

Witam Czy można zwiększyć prędkość transferu na przykład do 40 kb/s, teraz mam około 1 kb/s. Raz mi się połączył z prędkością 40 kb/s i tak było przez około pół minuty i spadł do 6 kb/s. Używałem programu Cfos Speed do modelowania ruchu ale to nic nie pomaga. Ze źródeł odczytuje że plik udostępnia około 40 osób (kiedyś słyszałem, że to ważne). Mam jeszcze takie pytanie czy używanie programów p2p jest legalne. Ostatnio czytałem o nalocie policji na akademik w Gdańsku lub w Gdyni bo studenci udostępniali pliki w sieci. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

40 osób to mało jak na p2p, spróbuj z plikami, które są zaznaczone na granatowo. Mają najwięcej osób udostępniających.

Prawidłowo masz ustawiony emule? Jakie masz wartości wpisane w pobieranie i udostępniane w programie?

Jaką masz prędkość internetu?

Odnośnie legalności:

Nalot był spowodowany tym, że studenci na większą skalę udostępniali dużą ilość plików w sieci. W naszym kraju udostępnianie jest przestępstwem. Ale jest małe ale: Policja mając dobry argument typu: pedofil w sieci czy inna podobna rzecz, rekwiruje do sprawdzenia wszystkie komputery podłączone do sieci. W tym momencie będziesz płacił za każdy posiadany plik na komputerze (ok 19 groszy za każdy plik - tzw prawa autorskie, nie wspomnę o filmach itp). Przy posiadaniu nielegalnego systemu, nielegalnych programów typu ms office, dużej ilości plików mp3, niektórzy mają ich kilka, kilkanaście tysięcy itp to cała procedura kończy się w kwocie ok 7 tysięcy (inaczej pożegnaj się z komputerem), wyczyszczonego dysku. U nas te prawo nie jest w pełni jasne, ale pewne że będziesz płacił za to.

Zmień port :slight_smile:

Prędkość internetu 640 kb/s. Poszukałem w ustawieniach i znalazłem takie coś możliwości pobieranie 50 kb/s, wysyłanie 0 kb/s. Nie wiem czy o to chodzi. I mam zaznaczony limit pobierania na 50 kb/s. Ilość źródeł na plik 400, ilość połączeń 500. Jak nie miałem ustawionego limitu pobierania to po 30 mega mi wszystko zatrzymywało się i strony nie chciały się otwierać. Z tego co pamiętam olcia z tego forum doradziła mi, żebym zmniejszył limit i tak zrobiłem i na razie się nie zacina. Chyba że to nie o to chodzi to napisz krok po kroku gdzie to mogę znaleść.

Dodane 25.06.2009 (Cz) 8:23

A jak się zmienia porty i na jaki bo jestem zielony

Jak zmniejszyłeś transfer to ok.

Zmień porty jak kolega radził: http://www.emuinfo.pl/forum/viewtopic.php?t=1461