Zwiększenie rozmiaru dysku C:


(Krystian2009) #1

http://img218.imageshack.us/my.php?imag ... rtecr8.jpg

Mam taką sytuacje i nie wiem jak mogę powiększyć rozmiar partycji C jak biore zeby wydzielil wolne miejsce z partycji D to potem nie moge dodac tego do partycji C. Prosze o pomoc!


(adam749) #2

Ściągnij sobie program PowerQuest PartitionMagic i jak chcesz spolszczenie i tam masz pełno funkcji dyskowych m.in. dzielenie dysków, powiększanie partycji itp.


(adam749) #3

Ściągnij sobie program PowerQuest PartitionMagic i jak chcesz spolszczenie i tam masz pełno funkcji dyskowych m.in. dzielenie dysków, powiększanie partycji itp.


(Jag1661) #4

nie wiem jak to jest w GParted - używałem PartitionMagica i Ranish Partition Managera - tam obeszło się bez problemów....(obydwa na Dobrych Programach)


(Krystian2009) #5

wlasnie sciagnolem ale nie wiem co zrobic zeby powiekszyc partycje c ale bez formatu


(Jag1661) #6

co ściągnąłeś?


(adam749) #7

włączasz program i w zakładce zadania masz "Resize a partition" potem bierzesz "next" zaznaczasz partycje, któram ma być zmieniona © i potem "next" i wybierasz z której partycji ma być zabrane potem wpisujesz o ile ma być zwiększona partycja i masz podsumowanie bierzesz "finish" i resetujesz kompa.


(Krystian2009) #8

ok. juz zrobilem wielkie dzieki !


(Rafalszymacha) #9

W pobieralni dobreprogramy jest ten program PowerQuest PartitionMagic w wersji trial i jest dopisane:

"Uwaga program bezpłatnie oferowany jest jedynie w 60 - dniowej wersji demo. Można w programie robić wszystko, jednak nie można dokonać faktycznych zmian..."

Czy to oznacza, że można się programem pobawić ale nic nie można zrobić.