Zwiększenie wydajności systemu, windows 7 x64

witam,

jestem świeżo po zainstalowaniu windowsa 7 x64…moje pytanie brzmi czy do płyty głównej którą posiadam (asus P5Q PRO, zastrzegam, że dźwięk, karta sieciowa etc działa i system sam sobie z tym poradził podczas instalacji) warto ściągnąć sterowniki ze strony producenta? czy ma to jakiś wpływ na zwiększenie wydajności systemu? z rzeczy które tu wyczytałem i sam zauważyłem u siebie to oczywiście obsługa pełnych 4gb ramu w przeciwieństwie do “siódemki” w wersji 32-bitowej…czy ściąganie sterowników do płyty w ogóle ma sens? z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam

Mam bardzo podobna plyte, z mojego punktu widzenia (i doswiadczenia) to strata czasu. Jesli bylo cos nowszego, windows juz to zainstalowal lub zainstaluje poprzez WinUpdate, a i tak chodzi tu wlasciwie tylko o te testerowniki do karty sieciowej i dzwiekowej. Jezeli nie posiadasz jakis naprawde egzotycznych urzadzen dziwnych firm z ktorymi mogly by byc problemy, wtedy jedyne o co warto zatroszczyc sie samemu to najnowsze sterowniki do karty graficznej.

huh, dzięki za odepe!

Dodane 12.10.2010 (Wt) 14:37

heh, a jeszcze jedno pytanie…o co biega z tym całym indeksem wydajności systemu który jest pokazywany w panelu sterowania–>system? anybody knows that?

esenoo@gmail.com , przy aplecie Informacje o wydajności jest znaczek pomocy-pytajnik ,i tam uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.Mniej więcej jest to po to aby ułatwić zakup oprogramowania dopasowanego do wydajności komputera -ale wynik ,w zasadzie nie jest wymierny.