Zwiększony ping w grach, wyższy niż zazwyczaj

Mój problem występuje w grach sieciowych ping kiedyś po 10-15 teraz 50-70 pomóżcie używałem Malwarebytes Anti-Malware dodaje logi :

Extras : http://wklej.org/id/900211/

OTL : http://wklej.org/id/900222/

Niestety ja się na logach nie znam, ale mogę pomóc Ci w sprawie sieci. Ping 50 - 70 ms nawet w grze to tak naprawdę nie dużo, niekoniecznie to musi być infekcja, możliwe że dostawca ma obciążoną sieć. Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh int ip show config

route print

ping -n 20 dobreprogramy.pl

tracert dobreprogramy.pl

Tak poza tym mogłeś napisać coś więcej, tj. czy korzystasz z jakiegoś routera oraz kto jest twoim dostawcą internetu.

Powiem ci tak jeśli o to chodzi to sam nawet nie wiem kto jest moim dostawcą neta ogólnie to mam radiówke internet zawsze był ok tak jak pisałem pingi 10-15 max tylko ostatnio tak coś się stało antywir nod32 . Ogólnie to ping po godzinie 23 spada do 20-30 ale 15-22 jest 50-70.

http://www.speedyshare.com/Wy9cm/ss.jpg wrzuciłem tutaj bo nie miałem na co .

Dodam jeszcze, że neta dostarczam do kompa kablem i wifi.

Nie chodziło mi konkretnie o nazwę, tylko właśnie o sposób podłączenia do internetu. W przypadku radiówki różnie to bywa, czasami jest tak, że pingi są niskie, a potem podskoczą. Natomiast opóźnienia w grach, to już w ogóle inna kwestia. Opóźnienia też zależą od odległości od serwera, im dalej, tym wyższe opóźnienie, bo pakiet ma dłuższą drogą do przebycia, a przez im więcej urządzeń pakiet przechodzi, tym większe opóźnienie, każda operacja związana z przekazaniem pakietu zajmuje jakiś ułamek sekundy.

Podejrzewam, że sieć jest po prostu obciążona, w godzinach szczytu masz wyższe opóźnienia, to normalne, wieczorem masz niższe, bo jest mniej użytkowników. Wifi to medium współdzielone, więc tu każdy komputer walczy o dostęp, gdy jedno urządzenie korzysta z medium inne musi czekać, to powoduje dodatkowe opóźnienia. To są co prawda ułamki sekund, ale przy dużej ilości użytkowników jest to już odczuwalne. Opóźnienie w granicach 50 ms nie zaliczyłbym do wysokiego, wysokie opóźnienia to są powyżej 200 ms. Oczywiście nie można tu wykluczyć infekcji, ale myślę, że infekcja powodowałaby wyższe opóźnienia, ale to się dowiemy jak jakiś spec od logów je sprawdzi.

Co do wyników dla mnie, specjalnie podałem Ci link, abyś wiedział jak mi podać te wyniki :wink: