Zwiększyć Priorytet Transferu Mozilli

Witam mam problem zazwyczaj ściągam coś z neta i denerwuje mnie to ze wtedy strona mi się ładuje 10 min można jakoś zwiększyć Priorytet Transferowi Mozilli żeby on zawsze był pełny a resztę przeznaczyć na ściąganie

Z Okna firefoxa nie da się ustawić priorytetów ale możesz zainstalować dodate FlashGot a do niego nowy menadżer pobierania (zastąpi ten z firefoxa) i będziesz mógł ustawiać priorytety w bardzo łatwy sposób.Polecam free download manager Lite (ma opcje zarządzania priorytetow i jest darmowy) :

http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

Ale to będzie działać jak ja nie ściągam firefox’em ? tylko Internet Download Manager ??

Będzie działać jeśli menadzer ma wbudowana opcje priorytetow,sam tak korzystam.zmień na free download manager

Nie mogę w tym “Free Download Manager” znaleźć opcji logowania do serwerów (np rapidshare.com). I nierozumień jak to mam ustawić mam ściągać przez tego mojego IDM i w tym FDM ustawić priorytet czy odinstalować IDM i ściągać przez FDM z jakimiś tam ustawieniami ???

Czym ściągasz, klientem p2p czy menadżerem firefoxa?

Internet Download Manager 5.14 taki program do ściągania ze stron . Podajesz linka a on pobiera