Zwieszanie systemu

Mam problem z komputerem ciągle się wiesza na każdej grze na youtube allegro czasem nawet na folderach jak przeglądam

mam tak już od miesiąca dziś wyskoczył po zrestartowanie błąd svchost.exe.Jak się zwiesza to tylko restart.Prosze o pomoc

komputer:

procesor:intel core 2 duo e4500 2.20ghz

płyta główna:gigabyte vm900m

karta graficzna:asus 9600 gt

zasilacz: ocz stealth x stream 500W

Ram:1gb kingston

myszka:a4tech x755 evolution

dysk:samsung

… a podobno Microsoft wydał górę pieniędzy by zaimplementować w swoich systemach Podgląd Zdarzeń Systemowych, który podobno jest tam po to, by można było zidentyfikować problemy …

Nie wiem jaki masz system ale coś mało masz tego ramu.

Skanowałeś system na obecność wirusów?

mam xp

skanowałem esetem

przecież piszę w kategori Windows xp itp a można się domyślać ze xp z takimi częściami. może przez jakiś program ja miałem tak że przez iPlus Manager mi strasznie lapa cieło wyłączyłem go z procesów i odrazu lepiej wejdź w Menadżer Zadań -> Procesy i szukaj sobie programu który dużo ciągnie CPU

Zrób optymalizację systemu i powyłączaj w start>uruchom>services.msc niepotrzebne usługi, np nie masz drukarki to wyłączasz bufor wydruku itd:) Nie instalowałeś programów żadnych nowych, po których pojawił się ten problem? Procesor nie kręcony? Może się przegrzewa? Zobacz też w start>uruchom>eventvwr w zakładkach aplikacje i system czy masz błędy, jak masz to pokaż jakie.

Zobaczylem w tym też w start>uruchom>eventvwr są tam błedy .NET Runtime 2.0 Error Reporting i ostrzeżenie ASP.NET 2.0.50727.0

jak sprawdzam w menadżer zadań windows w zakładce wydajnosć procesor podskakuje do 100% i opada

Podaj dokładny opis błędu .NET. Byćmoże będzie trzeba zainstalować jeszcze raz cały .NET z updatami, ale na początek pokaż jakie błędy.

http://zapodaj.net/15e31c323e42.jpg.html

dziś formatowałem system i zainstalowałem xp z sp2 potem zainstalowałem net net framework 2.0 a potem sp3 i dalej scina

w menadżerze zadań w procesach am chyba ze 4 svchost.exe

Lepiej wrzuć logi w dziale bezpieczeństwo. Może masz zainfekowany dysk i Ci zwiesza się przez to. Zwykły skan antywirusem może być nieskuteczny.

Przeskanuj na razie tym : Malwarebytes Anti-Malware 1.46