Zwijanie rolet zewnętrznych przez WiFi

Witam!
Czy jest do kupienia dodatkowo to „gniazdko”, czyli ten element przy ścianie, którym steruje ten pilot - tyle, że z obsługą Google Home lub innej aplikacji? Chodzi mi o kompatybilność z tym pilotem, by móc w razie czego zwinąć roletę za pomocą pilota.

[EDIT]

No i bez żadnej bramki, mostka itp, bo nie będę miał 50 urządzeń smart home raczej.

Model pilota: PX15T
No. F: 73061902313

Z góry dzięki i liczę na szybką odpowiedź.

https://www.portosrolety.pl/automatyka/portos

Jakieś konkretne modele? Nie znam się na tym.

To co posiadasz to 15 kanałowy, programowalny pilot radiowy. Może współpracować z automatyka producenta podaną w linku lub wszystkimi urządzeniami sterowanymi radiowo wykorzystującymi do komunikowania częstotliwości 433 MHz. Niestety nie ma 100% gwarancji że pilot zadziała z każdym takim modułem od innego producenta, to należy przetestować. Jeśli chcesz podłączyć silnik rolety i móc nią sterować za pomocą tego pilota, kupujesz moduł XT-R instalujesz go w puszce, podłączasz roletę i kodujesz pilota na pierwszym wolnym kanale według instrukcji na stronie producenta. Dla każdej innej rolety, która chcesz sterować autonomicznie powtarzasz czynność, najlepiej jedna roleta, jeden moduł XT-R, jeden kanał. Do podłączenia np. zestawu rolet do jednego modułu XT-R trzeba dokupić dodatkowy przekaźnik ST4 by można było zaprogramować np. zamykanie 4 rolety na jednym kanale. Uprzedzam uruchomienie i podłączenie urządzeń do instalacji elektrycznej powinien dokonać elektryk z uprawnieniami.
Inny moduł radiowy z dodatkowo z WIFI i tym co Cię interesuje https://allegro.pl/oferta/sonoff-rf-wifi-rf-433mhz-przekaznik-przelacznik-7916280405

1 polubienie