Zwis komputera

Od 4 dni mam problem. Posiadam win xp pro sp1 oraz isdn tpsa, ale do jakiegoś czasu wtedy i tylko wtedy gdy coś chcę ściągnąć z sieci BiTorrent jakimkolwoek programem to po około 20 minutach jest zwis aplikacji BT i calego systemu.System nie ma wira ani innego syfu na codzień pracuje ok. przeglądanie www jest też w porządku. Próbowalem wielu programów BT i to samo- zwis systemu, system się zamraża,przedtem chodziło wszystko ok. Format windy odpada.Prawdopodobnie przyczyną zwisu jest DCOM, narzędzia administracyjne, podgląd zdarzeń i system pokazuje mi błąd DCOM. Zawsze tuż przed zwisem wyskakuje ten błąd, a w właściwiściach pisze że : System nie zarejestrował się w modelu DCOM w wymaganym czasie. I to jest chyba przyczyną zwisu. Na MS dowiedzialem się że jest związane z obiektem OLE i że komputer nie dostał odpowiedzi jakieś od serweru, a związane jest z uslugąą RPC. Zainstalowałem łaty i nic nie pomogło. Co zrobić ma ktoś jakiś pomysł?

Nie korzystac z BiTorenta :stuck_out_tongue: Przerzuc się na co innego :smiley:

O ho ho ale piekna porada :!: :!:

A co żeś robił przed tymi czterema dniami :?: Bo samo to się na pewno do zawieszania nie zmobilizowało… :stuck_out_tongue: