Zwisy podczas grania w gry po ostatnich aktualizacjach

Witam! Mam taki problem mianowicie po wczorajszych aktualizacjach systemu po ~ pół godziny grania w jakąkolwiek grę wyskakuje mi coś takiego:

Zdjęcie troszkę ucięte przez forum aby zobaczyć całe kliknijcie prawym i pokaz obrazek.

I totalny zwis kompa(pozostaje reset)

Czym jest to spowodowane? Tymi aktualizacjami? Sterowniki do karty graficznej niedawno nowe zainstalowałem(po problemie bo myślałem że coś pomogą a tu nic). (Dzisiaj już 3 raz to mi wyskoczyło).

Proszę o szybka odpowiedź i z góry thx.

@EDIT: Dowiedziałem się od kolegi że może to być wina karty graficznej. Co o tym sądzicie? I kolejny zwis. Screen:

Proszę pomóżcie szybko, zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu.

Jaki masz zasilacz? Na starych sterownikach też się tak działo? Podkręcałeś coś? Temperatury OK?

Zasilacz na pewno jest w porządku mam już taki komputer 2 miesiące i wszystko było ok do dzisiaj. Na starych sterownikach zaczęło się to robić więc nowe zainstalowałem, ale nie pomogły. Nie, nic nie podkręcałem. A temperatury:w stanie spoczynku karta ma 47-49 (to dobrze?), a podczas gier ~55. To nie ustało, pomóżcie proszę.

Pewnie grafika padła.

Pożyć od jakiegoś znajomego byle jaką grafe i przetestuj… Jeżeli nic się nie stanie to znaczy że winą jest twoja grafa.

Ale to niemożliwe. Niby od czego miała paść? Nie robiłem z nią ekstremalnych rzeczy, a używana dopiero 2 miesiące!! Jakoś w to nie wierze podajcie jeden powód czemu miała paść, skoro nie robiłem z nia nic dziwnego, ani nie ustawiałem zbyt wysokich detali w grze?? !!

Padła bo mogła mieć ukrytą wadę fabryczną. Objawiło się to dopiero teraz. Ja kiedyś dostałem nówkę sztukę i od początku wywalała artefakty. Model zasilacza podaj mimo wszystko. Niektórzy lubią do Quada kupić MC Feel…

Tak sobie…

To co masz to artefakty.

Są tylko 3 powody dlaczego je masz:

  1. Karta się przegrzewa.

  2. Karta jest uszkodzona.

  3. Zasilacz zaczyna padać.

Najbardziej pewne to to ze karta ci się przegrzewa bo gdyby była uszkodzona to od razu być miał artefakty a nie po pół godziny grania.

Mam identyczny problem :wink: jak cos sie rozwiaze to daj znac :slight_smile: