Zwój wyłomu w Baldurs Gate 2

Witam

Czy ktoś wie gdzie moge kupić lub znaleść zwój maga z 5 poziomowym zaklęciem wyłom? Chodzi mi o etap gry gdy jeszcze nie byłem w przytułku i podmroku ponieważ zanim tam pojde chce sobie nabić levele na pomniejszych questach oraz chce zabic te dwa smoki a bez wyłomu to moge sobie tylko pomarzyc:) Wiec wie ktos?

Naj lepiej smoki nawalac najpierw jak cie nie widzą trującą bodajzę chmurą i uzyć od czasu do czasu czar pokazujący smoka , niech spadnie mu zycie chyba do srednich obrazen i wtedy go cała chmarą atakujesz bo jak bedzie mial krytyczne obrazenia to zaczyna sie leczyc do pełni zdrowia(ale sprawdz to ) Czyli po prostu nie atakujesz go tylko rzucasz chmure i pózniej go nakladasz taka moja rada jakbys wyłomu nie mia no i uderz go jescze rózdzkami i przywołaj zwierzaki i palec smierci jak masz moze duzo dac wyłom moze kupisz gdzies w amn moze jest u goscia ktory sprzedaje te powiedzmy najlepsze towary w miescie dawno w temu to grałem wiec nie wszystko pamiętam ale na najtrudniejszym poziomie bym to przesedl wiec pytaj jakby co rade moze se cos przypomne, klasyka gra