Zwolnienie internetu - neo 512

Witam!

Mam neostradę 512 i czasem spowalnia mi prędkość łącza. Zdarza się to raczej wieczorem, ale i osttanio też w ciągu dnia, rzadko ale zdarza się. Wczoraj np. gram z kumplami w warcrafta na bnecie i zdziwiłem się jak gra zaczęła się przycinać. Zwykle czegoś takiego nie miałem, ale jak wyszedłem z gry i sprawdziłem prędkość łącza miałem… 350 kb/s(to była godzina 21.30), upload był w porządku. Myślałem nieraz, że to jakieś wirusy, ale odkąd dałem loga na forum, żadne podejrzane wpisy się nie pojawiły. I teraz moje pytanie: Czy to normalne, że neostrada czasami spowalnia do takich prędkości?

a czy to normalne że nie dzwoniłeś do TPsa ?

wiesio52 , nie to nie normalne, skoro płacisz za 512 kb/s, to tyle masz mieć, proponuję zastosować się do rady CKUreprezent , czasem można coś załatwić w dziale technicznym Neostrady. Numer to 0800102102.

odświeże teamt…ja dzwonilem razdo TP w sprawie zwolnienia internetu…kazali mi wejść na stronę http://www.neostrada.pl i zacząć pobieranie dowolnego pliku(gry) ze strony…gdy prędkość przekracza 50kb/s wszystko jest ok…w moim przypadku przekraczało…ale strony ładowały się po 10 minut :frowning: