Zwolnienie Kompa i Krotkie zawiechy przegladarki...!

Nic nie widać

TZN…???

Czyli LOG jest OKEJ???

Wiec teraz kto moze pomoc mi w przywroceniu brakow w systemie,bo sam jakos nie radze sobie z tym…

A jeszcze jeden temat,albo i dwa…Pierwsze to,to ze co jakis czas wraca mi Ikonka IE na pulpit pomimo to ze ja wywalam z pulpitu…A drugie to,to ze raz na jakis czas,moja zapora Outpost Firewall Pro ver. 4.0.964.6926 (700) wywala komunikat o AutoOchronie i niby cos tam w niej chce zmieniac EXPLORER.EXE…

A caly problem mam w tym ze nie moge przywrocic brakow ktore mam teraz w systemie…:((((

Edit- a co do otwierania linkow,to na dzien dzisiejszy jest tak ze Opera otwiera linki z GG,ale ze strasznym opoznieniem(ok. 30 sekund)

Z innych okien(czaty tlenowe,lub czaty na polchacie) kiedy klikam w link,otwiera sie IE,ale jest to pusta strona i w pasku z adresem nie wyswietla sie adres…Otwiera sie tylko puste okno IE…:frowning:

Brakujace pliki Windows:

Wejdź w start>>>Uruchom>>>sfc /scannow

Hmmmmm ta operacje ,ktora podajesz Gutek,juz zrobilem troszke temu i nic jak narazie nie wrocilo do stanu pierwotnego,Naprawailem system,aktualizowalem i nadal to samo…A kilka postow wyzej opisalem dosc dokladnie co brakuje…Nawet patrzac na Screena z Panelu Sterowania,widac z brakuje tam cos,ale naprawde na ta chwile nie jestem w stanie powiedziec co,ale zanim uporzadkowalem ikony w Panelu bylo dwie dziury po ikonkach…a to wszystko sie stalo po usuwaniu Infekcji…:frowning:

Złączono Posta : 21.09.2007 (Pią) 17:07

Witam Serdecznie @ll:)

Calkiem zapomnialo mi sie,ze mam jeszcze raporty z MKS_ONLINE

i jest tam to co wykryl,moze to ulatwi w jakis sposob sprawe w przywroceniu tego co zniklo w raz ze skasowaniem tych infekcji…

Prosze raporty do wgladu,wklejone w kolejnosci dat…Niechcaco skasowalem jeden raport,bylto tez jakis trojan i dodam ze to byl raport gdzies z okolo Kwietnia,wtedy jeszcze tych zmian nie bylo…Wszystko zaczelo sie po skasowaniu- Adware

Oto raporty-

Nie wiem czy w ogole bedzie to przydatne,ale moze akurat… :oops:

pozdrawiam @LL:)