Zwolnienie procesow laptopa, czeste samoistne resty


(Arkt) #1

Witam,

Lapek strasznie zwalnia od pewnego czasu, nawet odświeżenie pulpitu zajmuje dłuższą chwilę, czesto sam sie resetuje, zawiesza, może pomożecie.

Oto logi z OTL:

http://wklej.to/QxIgo OTL.txt

http://wklej.to/nlzBs extras.txt


(Komputronik1992) #2

Wykonaj pełne skanowanie tym programem http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html .


(blackdaro) #3

Masz (Sajgon) w rejestrze,pozostałości po anty-wirach.Pewnie usuwałeś winem?Każdy z nich ma na swojej stronie program do usuwania wszystkiego-łącznie z rejestrem.Teraz musisz usunąć ręcznie te wpisy w rejestrze.regedit musi być czysty !


(Jackhew) #4

Albo masz zawalony wentylator i układ chłodzący przez to procesor stara się nie przegrzać zwalniając a w ektremalnych temp. resetuje aby całkowicie schłodzić układ. Sprawdź jak wygląda radiator i wentylator procka.


(Acorus) #5

Odinstaluj Akamai NetSession Interface,Foxit Toolbar,Babylon toolbar,Bigpoint Games PL Toolbar,DAEMON Tools Toolbar,McAfee Security Scan Plus,Przyspiesz Komputer,Winamp Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Arkt) #6

wykonalam pelne skanowanie Malwarebyte wykryl 6 i usunal je. Oto log po ukonczeniu:

http://wklej.to/rh8ku

Acorus czy dobrze zrozumiałam najpierw mam odinstalowac te programy, potem zrobic skrypt w OTL - zapisac go i przeskanowac w OTL i znowu zrobic loga?


(Acorus) #7

Najpierw odinstaluj.


(Arkt) #8

Odinstalowałam programy, oto logi:

http://wklej.to/V17K4 raport z usuwania

http://wklej.to/ujoDW OTL.txt


(Acorus) #9

Powtórz usuwanie-nie wkleiłaś :OTL