Zwolniona neostrada

Witam. Mam problem jak w temacie, posiadam neo 1 Mb i zawsze w soboty albo niedziele bardzo zwalnia mi internet. Nie moge w nic grac (ping ponad 600) a strony bardzo dlugo sie wczytuja. Daje loga, prosze o sprawdzenie go:

Za wszystki wskazówki oraz porady z góry dziękuje.

To normalne. Neostrada ma przeciążenia w wekendy bo wszyscy są w domu i siedzą przed komputerami oraz ściągają masę danych z internetu.

Zresztą twój provider wyraźnie pisze że zobowiązuje się dostarczyć ci do 1Mbit więc to “do” robi wielką różnice. Może być 1Mbit albo mniej.

“to fajnie” umowa była na 1 Mb a tu ściąganie czegokolwiek i transfer 5 kb/s. Jesus, coraz bardziej przekonuje się jakie to ścierwo ta neo. Nic dzięki, pozdrawiam Tomu

tomu250

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

usun wpis

niewiem do konca ale zdaje mi sie ze to jakis syf

adiras.exe

sprobuj tez powylaczac pare programow z autostartu

takich od sciagania plikow , bo moze cos sciagasz a nawet o tym niewiesz :smiley:

i skasuj windows mesenger bo po co komu taki syf

kamilze - co ty opowiadasz??? Windows Messenger to nie żaden syf, to uznany na świecie komunikator internetowy. Możesz go usunąć jeżeli nie korzystasz, lecz nie wiesz co tracisz. W innych państwach wszyscy korzystają z niego, a to nasze GG i inne to tylko wymysły Polaków, które są bardzo zawodne. :? :? :?