Zwrot gry w Media markt czy przyjmą

Siema mam pytanie co do zwrotu gry w MEdia Markt będę mógł zwrócić jeśli powiem im że gra mi nie poszła na moim kompie? mam paragon.

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 18:59

Słyszałem też ze do 7dni można zwrócić bez podania przyczyny jest takie cos?

Nie, ponieważ wymagania minimalne zawsze znajdują się z tyłu pudełka :wink:

Spróbuj z wałkiem że to miał być prezent dla kuzyna ( wtedy przyjdz z kolegą że niby to kuzyn) i mu się nie spodobała

Lub sprzedaj na allegro , lub komuś innemu .

A jaka to gra ? tak z ciekawości pytam :stuck_out_tongue:

Tak. Możesz oddać, ale pod jednym warunkiem - w nienaruszonym opakowaniu.

opakowanie jest nienaruszone oprócz folii oczywiście:P no chyyba ze gdzies da rade załozyc nowa :smiley: kupiłem css wszystko było ok do czasu aktualizacji tera mi sie tnie mam mało fps itd;/ dlatego zamiast kupować nowe częsci tylko dla gry wole zwrócić i kupić cos innego.

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 19:08

hmm a moze powiedzieć że płyta nie dziala?:stuck_out_tongue: będa wysyłac do serwisu? czy chyba raczej nie?:stuck_out_tongue: kiedys zwróciłem discmana po roku :smiley: więć może wcisnąć kit że nie działa. wtedy dali mi jakas kartke i mogłem wybrac sobie do wartosci tego discmana moze tera tak samo bedzie.

musisz wybrać jakiś wałek .

bo jak później już zobaczą że znowu przyszyłeś z tą grą i masz nowy wałek to cię wygonią :PP

wtedy moge “postarać” sie zagadać do innego obsługującego :smiley:

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 19:20

postaram sie wcisnąć jakiś Kit :stuck_out_tongue: oby zadziałało

:smiley:

Witam , a nie lepiej powiedzieć prawdę , że po aktualizacji gry przestała chodzić z powodu wymagań sprzętowych i poprosić o wymianę na inną w takiej samej cenie lub nieco wyższej z dopłatą oczywiście . Pozdrawiam

A że wymienią bez ściemy :stuck_out_tongue: coś mi sie wydaje że jednak nie

;]

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 19:43

Niby mam takiego kompa ale ta wiara sie nie zna i pewno nie uwierzą.

W CSS w pudełku jest kod do gry - jak udowodnisz że go nie użyłeś? Samą grę można ściągnąć z sieci, najważniejszy jest ten kod. Jeżeli jest on w formie zdrapki i będzie ona nienaruszona, to może uda Ci się wymienić grę na inny tytuł, jeżeli jest zdrapana, to już nic nie zrobisz.

Dudas bad boy , w innym twoim temacie mówiłeś, że zarejestrowałeś klucz w koncie steam. Więc jak wyobrażasz sobie teraz oddanie tej gry? Klucz został użyty i wątpie, aby ją z powrotem przyjęli.

No ale jak mi udowodnią że zużyłem ten klucz? Będą zakładali konto steam i nich na kompie? raczej wątpię bo sie zrobi kolejka za 150 osób. dosłownie.

Oni ci nic nie muszą udowadniać. To ty im musisz udowodnić, że gra jest w stanie w jakiej ją kupiłeś. Jeżeli było otwierane pudełko to znaczy, że klucz został użyty. Stawiam, że nie przyjmą ale powodzenia btw.

Jeżeli ci się uda to jade do mm kupić też css hyhy.

Dudas jak sobie wyobrażasz oddanie gry z użytym cdkey czy tam jakimś kodem. Jeszcze jak Areh mówi że jest zdrapka a Ty ją zdrapałeś to Ci gratuluje że chcesz zwrócić tę gre.

Nie pierwsze i nie ostatnie pieniądze wyrzuciłeś w błoto w swoim życiu.

Nie rób cyrków , popytaj może jakiś kolega będzie chciał sobie pograć…

Dudas bad boy , może się zdarzyć, że taka gra wyląduje z powrotem na półce. Oczywiście, jak zdrapka z kodem została zdrapana, to teoretycznie nie powinni w ogóle z tobą rozmawiać. Ale… wszystko może się zdarzyć. I teraz wyobraź sobie, że “inteligentny” pracownik MM ją przyjmuje, drugi “inteligentny” ją foliuje i odstawia na półkę, a ty, jako klient, kupujesz ją, nie wiedząc o niespodziance. Baaardzo chciałbym zobaczyć twoją minę po otwarciu pudełka, a potem zobaczyć, jak wracasz do MM i próbujesz udowodnić, że to nie ty zdrapałeś zdrapkę.

Pomyśl o takim aspekcie tej sprawy.

Tak jak mówi Magik znając tych pracowników wstawią to z powrotem na półkę. I później ktoś chce założyć konto steam, a tu surprise ;]

Teoretycznie osoba ta mogłaby po okazaniu zdjęcia cd-key’a domagać się od valve nowego klucza. Ale czy oni to uwzględnią to też nie jest takie pewne :slight_smile:

Powiedz mi, skąd tak dobrze znasz tych pracowników?

Tam nie ma żadnej zdrapki!! nie ma niczego po prostu cd-key!! ale mam jeszczen podwód dla którego moge im oddać ale to już prawdziwy :wink: zauważyłem to dzisiaj że obraz sie zakrzywia po prostu idę ale taj jakbym miał łeb w lewo albo prawo przekzywiony. Nie wiem czy to wina mojego kompa ale raczej nie bo po formacie dzieje sie to samo. Dlatego powinni mi to przyjąć wcisne kit że sprawdzałem na paru komputerach i wszędzie dzieje to samo. Jutro rano ide do nich :wink:

:rofl: Tak, … sprawdzałeś na paru komputerach… z użyciem tego samego klucza.

brawo

Idź im to powiedz jeszcze.

Tak z ciekawości: dlaczego z takim podejściem, żeby na siłę kity wciskać itp. Można pójść i się zapytać normalnie jak człowiek czy ją przyjmą czy nie.

Co do “chłopek się koleboce” jak sie poruszasz to nie wiem czy jest opcja, gdzie można to wyłączyć. Nie gram w css.

W grze w którą pykam to ta opcja się nazywa: view bob. Dajesz zero i już się nie kiwa.

Dudas bad boy , powiem Ci jedno - nikt w MM Ci tego nie przyjmie. Pracownicy tego marketu to nie debile i też tutaj zaglądają :twisted: