Zwrot gry

Witam :slight_smile:

Czy przyjmą mi grę oryginalną którą rozpakowałem i aktywowałem steamem, bo ona ściąga mi się z internetu jak chce zagrać w nią to pisze że gra uruchomi się za tyle godzin. Niestety nie mogę tak robić bo mam internet z ograniczonym limitem.

Pozdrawiam :slight_smile:

Gra została zarejestrowana na koncie steam, nie ma szans zwrotu.

Jedynie sprzedaż konta steam.

Poza tym pewnie masz na pudełku napisane ze zawartość pobierana poprzez Internet, ale mogę się mylić.

Prawie na pewno nie, samo rozpakowanie jeszcze można by zrozumieć ale aktywowanie raczej pozbawia cię szans na zwrot.

Na co sprzedawcy gra której nie mógłby już sprzedać komuś innemu.

Nie możesz zwrócić gry. Nie da się zainstalować gry z płyty?

Szymek nie da się zainstalować bo jak kliknę na ikonę to mi się łączy ze steamem i pobiera a nie mogę pobierać bo mam neta z limitem.

Pewnie aktualizacja… Najprościej będzie iść do jakiegoś kolegi, zalogować się na swoje konto STEAM, ściągnąć grę, zrobić kopię zapasową, nagrać na pendrive i zanieść do siebie i instalować z tej kopii. Tylko usuń swoje konto na komputerze kolegi po zrobieniu kopii :wink:

O to chodzi że u nas nikt takiego neta dobrego nie ma.

Próbowałeś zainstalować grę przy wyłączonym internecie?

Tak próbowałem ale on się łączy z steamem więc zostawiłem ale po paru minutach wyskoczył błąd bo nie ma połączenia.

Żaden Twój znajomy nie ma internetu bez limitu danych?

W mojej miejscowości nikt.

Ale to jest jednorazowa gra że tylko u mnie musi być pobrana na komputerze u nikogo innego.

Ma być pobrana na twoim koncie steam. Backup służy właśnie do tego by tej gry 2x nie pobierać. Co ci szkodzi poczekać aż gra się pobierze ?

Jeśli nie możesz zainstalować z płyty to spróbuj zrobić to tak:

Wybierz z menu: Steam->Utwórz lub przywróć kopię zapasową gry następnie Przywróć kopię zapasową i wybierz jako miejsce kopii płytę z grą.

Wtedy gra zainstaluję się z płyty, jednak aktualizacje jeśli są to będą się musiały niestety ściągnąć przymusowo (głupota no ale cóż…). Rozmiar aktualizacji zależy już od gry i producenta - czasami może to być kilka mega, a czasami giga - u mnie rekordzista miał 15 Gb :confused:

Dziękuję wszystkim za pomoc. Problem już rozwiązany. :slight_smile: