Zwrot Towaru-pytanie

Witam zakupilem 3 dni temu karte graficzna w sklepie i czy mam prawo ja zwrocic gdyz z powodu,ze nie spełnia moich wymagań? Czy raczej sklep bedzie robil problemy ze zwrotem pieniedzy?

W zwykłym sklepie nie masz takiego prawa (chyba ze towar posiadał wady ukryte), jeżeli zakupu dokonałeś przez internet owszem.

Prędzej pójdą na wymianę na inny towar za ewentualną dopłatą różnicy w cenie.

fiesta z tego co wiem to sie mylisz. Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar do 7 dni od dnia zakupu.

Jeżeli towar jest wolny od wad to nie, (chyba że w sprzedawca pójdzie mu na ręke).

W takim układzie sklepy by miały masowe zwroty sukienek po studniówkach czy balach karnawałowych. :stuck_out_tongue:

Niestety fiesta ma rację, w tradycyjnym sklepie nie masz prawa do zwrotu, jeśli kupujesz na odległość to owszem, ale wtedy nie masz prawa użyć towaru. Lepiej idź i spróbuj się dogadać (dopłacić do lepszej karty).

Tylko przy sprzedaży wysyłkowej.

W przypadku sklepu tradycyjnego jesteś zdany na ich łaskę.

Sprzedawca nie ma obowiązku zwrócić Ci kasy, to zależy od jego dobrej woli. Chyba, że kupowałaś przez internet wtedy możesz w 7 dni odesłać towar, ale pokrywasz koszty przesyłki. W zwykłym sklepie pozwalają zamienić zwykle na coś innego, ale w tej samej cenie lub droższego.