Zwrot z allegro

Witam kupiłem procesor na allegro za50zł mam niby na niego 30dni gwarancji dostałem go ale jednak mam płyte uszkodzoną moge odesłać procek do allegrowicza ma takie prawo mam paragon jak wysle i podam numer konta odda pieniądze ??

A niby dlaczego ??

Procek działa więc nie możesz go oddać.

Mógł byś go oddać bez podawania powodu w przeciągu (bodajże) 14dni ale musiał byś w ogóle nie otwierać paczki

tzn. musiał byś go odesłać w identycznie stanie jak dostałeś (opakowanego, nigdy nie otworzonego)

To czy sprzedawca odda Ci kasę zależy tylko od jego dobrej woli

Acha no procesor odesłałem był uzywany kupiłem jako kup teraz mam nadzieje ze odesle te 40zł 30zł chociaż z 50zł

No to wcześniej wypada chyba napisać do sprzedawcy i się zapytać :roll:

(tak to stracisz i kasę i procka)

jeżeli ja był bym sprzedawcą to bym kasy Ci nie oddał i procka też nie odesłał

(przecież jeżeli on się nie zgodzi to chcąc odesłać Ci procesor musiał by płacić ze ze swojej kasy za przesyłkę:/)

Jeżeli otrzymałeś dobry procesor i taki jaki zamówiłeś to nie masz żadnego prawa do reklamacji.

To że masz uszkodzoną płytę główną nie może być powodem do tego abyś reklamował zakup procesora.

Zwróć się do sprzedającego i jeżeli przyjmie zwrot to wtedy możesz tak zrobić a przy okazji b. podziękować jednocześnie wystawiając jak najlepszą opinię.

Osobiście myślę że będziesz musiał napewno zapłacić za wszystkie koszty przesyłki i nie będzie Ci się to opłacić.

Lepiej będzie jak wystawisz tego procka na Allegro - jak dobrze pomyślisz i napiszesz to możesz nawet zarobić. :slight_smile:

haha nie napisałeś nic do tego sprzedawcy i odesłałeś procka … no to niezły agent jesteś.

Lepiej było sprzedać samemu.