Zwykły dawny telefon , jaki wybrać?

Nie jestem uzależniony od smartfona.
Podawajcie propozycje zwykłych telefonów które warto mieć
ważne cechy

  • blok lub slider tylko nie klapka
  • mocna bateria
  • spoko zdjęcia min 2mpx i af
  • duży ekran dużo kolorów
  • wygodne przegladanie sieci google poczty i forum
  • jakość rozmowy i moc sygnału pod miastem
    Cena max 300
    Reszta nie ważna

A w jakiej sieci GSM będizesz używał tego telefonu?

jestem w Play

Problem ze “zwykłym dawnym telefonem” jest taki, że nie będzie działał płynnie przy wykonywaniu czynności, o których mówisz.

Możesz kupić telefon z Symbianem, albo jakiegoś Sony Ericssona, ale praca w internecie na takim urządzeniu to będzie męczarnia.

Życia nie ułatwiają wszechobecne reklamy, witryny budowane przez głupków i tym podobne.
W starych telefonach z reguły montowane są układy, które stają w miejscu na pierwszej lepszej sieciowej przeszkodzie (reklama, filmiki, itp…)

Może
http://allegro.pl/blackberry-bold-9000-gwarancja-i6794666224.html
edit.
albo inny z serii bold bo ten sprzedawca ma coś mało pozytywów, a modeli jest trochę i nie bardzo je wszystkie znam :wink:

właśnie męcze forum na zwykłym telefonie sony ericsson i jakoś daję radę , od lat jestem przyzwyczajony i pogodzony z ograniczeniami… Jest forum jest google tłumacz jest gmail
Tylko ma być szybciej i więcej mocy by baterie odciążyć… Symbian to Nokia … Więc jaką Nokię warto wybrać ?
Blackberry to już prawie smart - za szeroki i modeli z klawiaturą querty nie chcę

co sadzisz o Noki C5?

Kup nokię E52 i będziesz zadowolony.

Sony Ericsson Elm
WiFi, aparat 5Mpix, miejsce na kartę SD, prosty GPS itp

Nokia N8

tylko n8 to już smartfon na symbianie ale fakt bardzo dobry telefon, miałem przyjemność użytkować go. Jeśli ma to być zwykły telefon to mogę polecić nokie n95, e52 albo jesli jeszcze starsza to nokia 6310i albo 3310;P

napewno to tę nokie miałeś na myśli?
szary ekran , milion 500 megapixeli , idealne wymiary zabójcza cena jak za iphona 4s : www.allegro.pl/nokia-6310i-mercedes-benz-sirocco-bronze-z-polski-i5669076723.html no miałem kiedyś 3310c w łapkach przez pół roku aparat 1.2mpx nie więcej tyllo do muzyki fajnie grał długo grał i nie raz upadał.

To wazne
wgl wikipedii '‘seria telefonów
komórkowych firmy Nokia z
serii N to klasa telefonów
multimedialnych. Są
przeznaczone do zastosowań
głównie multimedialnych
(zdjęcia, filmy, muzyka), choć
dzięki wielu dostępnym
aplikacjom mogą przydać się
biznesmenom. Smartfony te są
oparte na systemie
operacyjnym Symbian,’'
Heh a ja myślałem że smartfon to przedewszystkim dotyk + system + internet .
Widziałem w gimbazie pierwszy smartfon to Nokia seria N jak i Omnia a nie srajfony!
Ale wygląda brzydko.

Nokia e55 - trudno ja kupić, blackberry 9790.

Nokia 3310

Gdzies na TVN24 mowili, ze do 2022 w polsce mają wyłączyć 2G-GSM.

1 polubienie

to trzeba będzie przejść na Samsung Galaxy Note 7 Explosive Edition :wink:

A ja że w styczniu 2018 wyjdzie pierwszy smart z simką wdrukowaną w płytkę (to konflikt interesu i gwóźdz w polskie prawo antyterrorystycze nie podawanie nazwisk żadnych rejestracji). Za kilka lat świat wymusi na nas smartfony only? Żądza pieniądza jak nic innego bo ludzik wyda od 300 a nie 20 - 80 + rachunki za prąd 2 razy dzienie podpinać!
Czytałem na blogu (przykład Sony Xperia) że ładowanie fona to koszt około 60gr miesiąc, to tylko 1w i jak matka wytyka wam koszty, to popukaj się w czoło, komputer natomiast to sporo więcej , jednak to podłączanie komórki bardziej wkurza niż pc/laptop.
A i jeszcze jedno spróbuj nie siedzieć na 2G nie zawsze się da, każdy model ma różne moce sygnału … Mi sie kiedyś szybciej ładowało i pobierało na 2g niż 3g.

Samsung Solid, np B2710.
Zwykła słuchawka, mocna bateria, latarka, jak upadnie albo utonie to nic mu nie będzie.
Ogólnie telefon niezniszczalny i dość funkcjonalny.

wiecie mam parcie na samsung-szajsung przecież on zasypują półki szajsem pół roku mija widzę Dziesiątki modeli róźnice ? Nazwa i w nazwie dodatek mini lub plus róźnica +2mpx +1GB ramu +0,2 cala do ekranu musi być nowa wersja to tak jak 10 wersji tego samego GTXa podkręconego przez innego producenta raz gigabyte a raz msi dziwne, a układ chłodzenia taki piękny i tak wisi głową w dół.

Nokia Sony LG Motorola Phillips simens co tam z klasyków było ;p

Popularne nie znaczy złe, Samsungi raczej należą do solidnych.