ZXDSL Neo Vista x64

Siemka !

Otóż mam pewnien problem.

Mam ten ■■■■ neostrada 512, i modem ZXDSL 852 (z dwiema diodami) i za chiny nie moge zainstalowac modemu. Przekopalem pelno for, ale i tak dalej nic. Wyczytalem ze wchodzi sie do folderu drivers itd i potem setup.exe. Zrobilem tak tylko ze jak klikam na setup.exe to nic sie nie dzieje. instalowalem stery niby pod x64, taka wersje mam ale dalej nic. Nie wiem co mam robic, i licze na Wasza pomoc :slight_smile: :slight_smile:

P.S. Wiem ze istnieja juz takie tematy, ale nic mi nie pomaga :frowning: :frowning:

POMOZE KTOS ??

Kolego ja proponuje takie rozwiązanie:

Odinstalować całe padziewie od Neo, przeczyścić rejestr, usunąć wszystkie foldery, pozostałości po Neo. Wtedy odpiąć modem, podpiąć zobaczyć czy Windows nie zainstaluje sam sterowników. Jeżeli nie to z tej stronypobierz sterowniki i je zainstaluj, te są dla VIST x64. Ewentualnie możesz jeszcze poczytać tutaj.Masz tam instrukcje instalacji.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Zapomnialem dodac, ze mam 2 systemy operacyjne XP i Viste, wiec jezeli w viscie usune neo z rejestru to bedzie sie to gryzlo z XPkiem ?? P.S Dzieki za odpowiedz.

Zrobilem tak jak mowiles. Ale jak uruchamiam instalator sterownikow, to caly czas wyskakuje zeby podlacyzc modem (oczywiscie go podlaczam)i dalej nic sie nie dzieje;/ . moge tak czekac sobie i czekać. Nie wiem co robić…