Życzenia dla dziewczyny :]

Nie wiem jakie życzenia świąteczno-miłosne moge złożyć dziewczynie, moze to głupie ale jakoś nie mam dzisiaj do tego głowy… Może wy coś wymyślicie. Proszę o pomoc (szybką) :slight_smile: WESOŁYCH ŚWIĄT :mrgreen:

a nie lepiej cos swojego ?

Facet skup sie :slight_smile: :-o

No bardzo chciałbym coś swojego… tylko że normalnie niezbyt sie dziś czuje i nic sie nie da wymyślić, podpowiedzcie!

No ja też się przył an czam bo chciałbym coś miłego i o rg inalnego powiedzieć jej w Ten dzień przy choince

Boże :shock: Chłopy skupcie się, no co wy??? “a on kiedy to usłyszał, usiadł i zapłakał…”. mateo515 jak zwykle :roll: :? :hahaha:

Może jakieś coś takiego:

Nie no poprostu:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dzisiaj mnie ładnie robawiliscie.

Czy tak czięzko coś od siebie powiedziec, przecież to najbardziej czieszy, no ale moze wasze dziewczyny są inne :roll:

tego mi brakowało. Jak macie problemy ze skupieniem sie to proponuje dziabnąć sobie sete wódki na odwage i wtedy bedzie już ok, w razie czego drugą sete i jedziecie z koksem :smiley: nie polecam sie wtedy całować bo nie ten zapach z ust :hahaha: :smiley:

Czemu, musi się wyposarzyć w tik-taki :smiley:

Albo lubią zapach wódki, rózne są dziewczyny :roll:

ja dzwonilem ;] bo sms jakos mi nie pasowal w ten dzien :slight_smile:

i przynajmniej wiedzialem przyokazji co porabia :smiley:

A ja już po spotkaliśmy się przy wielkiej choince na placu, co do życzeń to złozyłem swoje od serca i beż wódki, miło było. Wesołych Świąt wam życze.

chciałem dodać że jestem z wami już ROK :-o

rok, kiedy to bylo :smiley:

Ojoj jakie to romantycznie, aż sie łezka w oku zakręciła :shock:

Życz Jej, żeby ją głowa nie bolała w nowym roku 8)

mateo515 następnym razem (o ile będzie takowy raz) musisz jej życzyć dużo cierpliowści i żeby z tobą jak najdłużej wytrzymała :slight_smile: Niedługo bedziesz miał okazję - wielkanoc 8)

Urzekła mnie twoja historia

O ile mi wiadomo niepełnoletni nie powinni pić alkoholu…

To że podczas tych świąt obyło się bez wódki to nic nadzwyczajnego :wink:

Kolejny rok Twojej obecności tutaj będzie bardziej udany… :twisted:

Dziękuję, dziękuję. :slight_smile: