Zyczenia swiąteczne.... po angielsku

witam… mam problem…

mianowicie mam rodzine w szkocji… i jestem noga z angielskiego… i mam problem z napisaniem do nich kartki swiątecznej… po angielsku oczywiscie… mam prozbe… mogł by mi ktoś napisać jakis uniwersalny tekst? z gory bardzo dziekuje…:wink:

I jeszcze jedno… czy maila moge pisac w html? by ladniej wygladalo… [cos mi sie zdaje ze niezawsze bo niegazdy mail oblsuguje ale pytam dla pewnosci…]? jezeli mam poczte na onecie to jak najlepiej napisac? zeby bylo tlo… itp… bo html umiem…

pozdrawiam i dziekuje…

:google:

lub

DearXYZ,

I really want to wish you long and calm Christmas, a nice time full of love. Spend this time with your family, share your love with them; talk, laugh and listen to carols…And try to belive that Santa Claus can bring you not only presents but also happiness. And for the New Year I want to tell you one thing “don’t worry, be happy” like Bobby McFerrin said. Let your Christmas be happy!

Your XYZ

Napisz po polsku te życZenia, spróbujemy przetłumaczyć :smiley:

DeViL co dal sa dobre?

xyz to jest do konkenkretnej osoby? a jak bym mogl bym sie zwrucic do rodziny? albo cos?

Ta…

lol2 zamiast xyz dajesz imię (imona tych osób) np. “Dear Anna,”

http://sms.free.plock.pl/?id=53

:wink: :wink: :wink:

a ja chce…

umiesz czytac??

Dear Family może … :roll:

Droga rodzina Nowaków

Dear Nowaks family

tylko nie jestem pewien co do litery “s” na końcu nazwiska

ok… a takie… zyczenia jak mam zatytułowac… w temacie e-mail’u? “zyczenie swiateczne?” tylko jak sie to pisze…:stuck_out_tongue_winking_eye:

aha w e-mailu na gmailu mozna uzywac… html?

Christmas greetings - życzenia świateczne (bożonarodzeniowe) lub a greetings card

karolzet: Jeżeli to jest w formie mnogiej to nawet trzeba :wink: Więc tak na zdrowy rozum jak piszemy do rodziny to nie zwracamy sie do 1 osoby.

DeViL: To co napisałeś (lub ściągnołeś) jest lekko mówiąc przybite :stuck_out_tongue: (bez urazy)

Szymek: w razie jakichś wątpliwości zapraszam na gg, coś poradzimy :slight_smile:

Prześlij im jakąś e-pocztówkę np. http://img.123greetings.com/eventsnew/e … 8-1062.swf

ok juz wysałem…:wink: pzdr.