Życzenia świąteczne

Siemacie :slight_smile:

 

Jak co roku ktoś musi zacząć pierwszy (no chyba że ktoś mnie ubiegł ) i pomyślałem sobie ,że :

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkiego dobrego ,dużo zdrówka i worka prezentów wszystkim użytkownikom vortalu dobreprogramy oraz moderatorom i administratorom dużo zdrówka i cierpliwości do forumowiczów i żeby nie musieli nikogo banować bo pomoc w dzisiejszych czasach na forum jest nieodzowna. :mrgreen:

 

 

Ja też się dołączam - Tobie i czytelnikom DP życzę wszystkiego najlepszego!

Owszem, ale na pewno nie w tym dziale - przenoszę do Na luzie.

A ja od siebie dorzucę - Mniej pikseli przed ekranem, więcej przebywania z rodziną i więcej opychania się przy stole - będzie co spalać :slight_smile:

Hehe, właśnie miałem również pisać taki temat (24.12.2014 r. godz. 0:00 ;)) , lecz zająłem się czymś i mi kilka godzin umkło, dobrze że ktoś zaczął, ja w tym roku zacząłem albo w poprzednim, tego typu inicjatywę, ale mniejsza oto. :slight_smile: Dołączam się do życzeń i wszystkim życzę Wesołych Świąt (niektóre osoby dostały życzenia osobiście. ;)) 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie Jarek. :) 

A ja, wszystkim, życzę zdrowia - bo resztę można sobie kupić  :smiley:

Szczęścia przede wszystkim, bo na Titanicu wszyscy zdrowi byli, tylko szczęścia zabrakło :stuck_out_tongue:

Zdrowia, bo najważniejsze :slight_smile:

Popieram tego ze szczęściem i historii Titanica- szczęścia i zdrowia ogólnie i dużo miłości :slight_smile: