Zyski z reklam na blogach dla blogerów

Czym są numery ID pod w tabelce pod wykresem ? (po lewej od dat)

To są po prostu identyfikatory transakcji, w razie gdybyś musiał się powołać w reklamacji :wink:

Aha. A takie pytanie przy okazji … ile osób przystąpiło do programu ?

1 polubienie

Ja już zarobiłem swój pierwszy milion, a Wy ?

W ogóle czy nowe blogi nie powinny ukazywać się w jakimś miejscu aby inna osoba mogła zdecydować czy nadaje się na główną czy nie ?
Bo moderatorzy to zatwierdzający/publikujący mogą mieć akurat złe dni i nie lubić użytkownika, a ten wtedy będzie pisał dla siebie…

@Docent

Wtedy należy przynieść większą łapówkę :smiley:

1 polubienie

Albo strzelić wielkiego focha na forum ;PPP

1 polubienie


Wystarczy na łapówkę ? :o

1 polubienie

Tylko nie wydaj tego na głupoty :wink:

2 polubienia

Bez obaw, trudno będzie wydać taki majątek. Musze zacząć pisać… :smiley:

1 polubienie

Obecnie mamy blisko 100 zarejestrowanych Partnerów :slight_smile:

2 polubienia

Supcio. Macie jakąś statystykę / infografikę ? :smiley:

2 polubienia

Koniecznie w Power Poincie ;PPP

1 polubienie

No takie statystki (kto ile kasy zarobił) mogłyby wyglądać interesująco :wink:

1 polubienie

No w sumie można by było porównać czy takie pisanie jest “opłacalne” :slight_smile:

Ja myślę, że to byłby nowy wektor do “fochowania” na adminów :wink:

Biorąc pod uwagę wczorajszą “akcję” raczej ban lub usunięcie tematu :slight_smile:

2 polubienia

Chodzi mi o to, że w naszej społeczności jest OGROMNA przewaga focha (bo coś nie działa zgodnie z oczekiwaniami) nad pozytywnym komunikatem (fajnie, że coś nowego zrobiliście). Czegoś takiego jak krytyka konstruktywna (fajnie, że coś nowego zrobiliście ale jeszcze fajniej byłoby gdybyście poprawili to i to w ten sposób) w zasadzie w ogóle nie obserwuję.

1 polubienie

To jak z tą “kąsolą”. Z jednostkowego i całkowicie wyjątkowego wydarzenia robi się WIELKĄ zadymę, w której się sugeruje, że to jest norma… Wybacz @lordjahu ale to jest wektor w kierunku idiotyzmu.

Hej,

A ja myślę, że nie. Garść statystyk, jeszcze okraszonych ładnymi grafikami i bez podawania nicków najlepszych byłby całkiem fajnym tematem. Nie wiem czego można by się doczepić w takim wpisie…

Pozdrawiam,
Dimatheus

Pewnie tego, że nudny i nic go nie wyróżnia od raportów GUS-u.