Speed Fan. Co oznacza AUX w programie?

Witam, mam mały problemik. Jest on mały bo wszystko wiem o co chodzi w SpeedFan ale… co to znaczy AUX? Co tak naprawdę ukrywa się pod tą nazwą? Szukałem w Google, ale same bezsensowne odpowiedzi są. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

powtarzam za wikipedią :AUX – wyprowadzenie wejściowe stosowane w sprzęcie Hi_Fi. Przeznaczone jest dla urządzeń, dla których nie przewidziano specjalnego złącza (np. komputer, iPod).

Proszę nazwać temat konkretnie. Za chwile wyciągnę konsekwencje.

Czy aby to na pewno to? Po co mi temperatura wyjścia Audio? Czy to nie jest czasem coś innego? Bo takie znaczenie AUX już znam :), ale dzięki za fatygę.

AUX to rzeczywiście w sprzętach jest to podłączenie urządzenia zewnętrznego ale w temperaturze to może :


AUX — nazwa logiczna zarezerwowana przez system MS-DOS dla urządzenia pomocniczego. Zwykle jest nim port szeregowy w systemie, zwany również COM1.

Jest to także uniwersalne gniazdo połączeniowe, dające możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych.

źródło: PC World Komputer

To skrót od auxiliary - pomocniczy :

I to by było tyle w temacie :wink:

P.s.

Dlatego radzą na różnych forach porównywanie temperatur z różnych programików (n.p. dodatkowo Everest itp).

No tak ale w AIDA32 jest osobno zaznaczona temp. procesora (ikona procka), płyty (ikona płyty) i AUX (ikona monitora)-temp. monitora?