Mamy zamiar kupic dla firmy Antywiursy jakieś propozycje?

Pozdrawiam

Kaspersky

Polecam Avast! http://www.avast.pl :slight_smile:

do firmy polecam symantec endpoint protection

opis

http://www.connectdistribution.pl/dostawcy/symantec/symantec-endpoint-protection.html

licencja produktu jest dożywotnia

Ja również polecam do firm tylko Kaspersky Internet Security. Lepszego się nie znajdzie… Kilka ochron w jednej.

na pewno nie bierz AVASTA! !!

tez polecam kasperskiego ale jeszcze napisz na ile ma być stanowisk

Bierz “G DATA InternetSecurity 2008” to obecnie najbardziej opłacalny zakup za jakieś 60zł masz wersje OEM na rok, osobiście na razie używam Kaspersky InternetSeciurity 7 ale jak tylko skończy się licencja w tym roku biorę G DATA :wink:

tak tylko że g data za 60 zł przeważnie jest jedynie dla klientów indywidualnych i nie można wykorzystywać w celach komercyjnych

Jeżeli chcesz zainwestować to polecam :slight_smile: Avira Premium Security Suite

http://www.free-av.com/en/download/5/av … suite.html

jak na razie Avira wzbija sie " ponad wszystkie AV coraz lepiej wypada w testach :stuck_out_tongue: i ten pakiet myślę zrobi swoje, Firewall jest w porządku odrazu masz tam antyspawera, antyrotkita itp… bardzo przydatne rzeczy. najlepsze jest to, że zżera tak mało zasobów systemowych.

“Avira= małe ociążenie jak NOD + duża wykrywalność jak KASPERSKI”

To jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam. :stuck_out_tongue:

Dobry antywirus ale strasznie spowalnia system.

Kaspersky Internet Security jest bardzo dobrym rozwiązaniem i ja polecał bym ten program. Nie obciąża systemu, częste aktualizacje, czytelny interfejs, rozbudowane opcje.

Co do G-Data to tak jak Norton Symantec`a obciąża system i jest to odczuwalne.

Avast to antywirus dla użytkowników domowych nie zaufałbym temu programowi - moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać.

Dodam jeszcze tak:

Kasperski nie spowalnia kompa wtedy tylko gdy komp jest dobry :slight_smile: jeżeli komputery nie są takie nowe to nie polecam i jeżeli w firmie łacze internetowe nie jest zbyt szybkie to też nie polecam nie dość że AV ( kasperski ) będzie mulić to jeszcze ubdate będzie “ciężko” się ściągał.

moja własna interpretacja :stuck_out_tongue:

Sie tylko zdaje że AV tak łatwo dobrać a tu “klops” trzeba poprzebierać;P

Nie zgodzę się, mam komputer który ma 768 MB RAM na nim jest zainstalowany Kasperski i nie zauważyłem żadnych problemów.

Tak będzie z każdym AV a to dlatego, że jak np 5 komputerów zacznie aktualizować bazę wirusów to skubnie troszkę transferu. Jest na to rada ustawić na każdym komputerze inna godzinę na przeprowadzenie aktualizacji.

podaj konfigurację kompów firmo0wych, choćby przybliżoną, wtedy będzie można coś dobrać idealnego, gdyż praca na pc z procem 1,2ghz i KIS nie będzie ani wygodna, pracownicy będą się denerwować, spadnie też efektywność pracy a w końcu ludzie będą wyłączać av i kompy będą zagrożone tak czy inaczej…

Niekoniecznie. Mój komputer w tym roku skończy 6 lat a KIS 2009 bardzo dobrze na nim pracuje. Wydajność komputera podczas jego pracy jest bardzo duża.

a może lepiej pomyśleć nad takim rozwiązaniem

pewnie komputery są wpięte w sieć którą zarządza serwer, i zrobić na sieci firewall sprzętowy, zainstalować antywirusa na serwery i wszystkie dane które przepływają przez siec najpierw przepływały przez serwer,i każdy syf będzie zatrzymywany na serwerze, wyjdzie na pewno taniej

Popieram głosy, dobry wybór to Kaspersky Internet Security 2009. Część ludzi powtarza bajki o zamulaniu, ale ja i wiele osób nic takiego z KIS nie zauważyło. Porównałem jego działanie do Aviry Premium, ta to dopiero zamula, choć w testach piszą, że super szybka. Proponuję pobrać trial i ustawić, wszystkie opcje na maksimum, heurystykę, analizy, wykrywanie, itd. Wtedy u mnie otwieranie strony np. YouTube trwało ok. 3 minuty, Kaspersky robi to w kilka chwil.

Niektórzy instalują inny duet, zamiast KIS 2009, czyli zapory i antywirusa w jednym, zakładają zaporę Outpost Firewall Pro 2009 plus antywirus Kaspersky, ale pierwsze rozwiązanie w zupełności wystarcza. :slight_smile:

Kaspersky 8 Internet Security / Kaspersky 2009 Internet Security

Nod32 - Dobry antywirus, nie zamula kompa i bardzo dobrze chroni twój komputer przed wirusami.

www.nod-32.pl

Aha. Jakie OS ma Twoja firma?? Ma tylko stacje robocze, czy serwery też??