Opłacam konto w Gadu-Gadu ale ono dalej nie działa

Witam…!

Dzisiaj zainstalowałem sobie Gadu Gadu na telefonie (miałem już dużo wcześniej) i wysłałem smsa żeby przedłużyć ważność konta na tydzień… Otrzymałem w odpowiedzi coś takiego: “Od:7136; KONTO GG:Operacja nieudana. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta”. Wysłałem kilka kolejnych smsów… Nawet z innego numeru… I nic :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: W sumie zabrało mi około 12 zł z konta… Myślałem że się załamię! :frowning: Napisałem maila do gadu-gadu ale oni nie odpowiadają :expressionless: Gadu-Gadu nie działa dalej… Pomożcie bardzo proszę…!:(:frowning: Zależy mi na tym bo wyjeżdżam niedługo i chciałem sobie wszystko zrobić przed wyjazdem… :?

Najlepiej ściągnij Jadugadu albo Paplę Instant albo coś w stylu EraGG, nie będzię problemu z opłacaniem konta. Na maila powinni Ci odpisać, ale niekoniecznie szybko.

Jadu Gadu bez urazy ale jest beznadziejne :expressionless: Nie potrafię znaleźć tam żadnych dźwięków ani nawet wibracji… A gg jest w ogóle ładniejsze ma dźwięk i wibracje… :slight_smile: Ale spróbuję tą Paplę Instant… Ma ktoś inne rady? :frowning: :frowning:

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 18:36 został dopisany post przez SonYeRicSSoN

proszę bardzo o pomoc… próbowałem tą Paplę… nie powiem że beznadziejny. Ale nie podoba mi się. Jadu też zainstalowałem ale on mnie obrzydza … :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: PROSZĘ WAS, LUDZIE! !!

Jest jeszcze GoChat ale nie wiem jak wygląda. Jadugadu nie ma dźwięków ani wibracji ale jest darmowe. Papla jest dosyć trudna w konfiguracji ale ma dźwięki z tego co pamiętam. Era i Heyah oferują swoje gg, płacisz 1 zł tygodniowo i nie pobierają opłaty za GPRS. Jeśli masz inną sieć to poszukaj na stronie operatora, może też coś takiego mają.

Zawsze możesz zmienić telefon na coś z Symbianem lub Windowsem :stuck_out_tongue:

lub mobiDesk, nie płacisz nic i nie masz limitów jak w EraGG… ;p

Całkiem fajny ten mobiDesk, ma dźwięki i wibracje.Trochę długo się ładuje, ale ładnie wygląda, ma emoty i zakładki. Przydałoby się tylko automatyczne logowanie.

hmm, to akurat kwestia wciśnięcia tylko przycisku dalej bo zapamiętuje ustawienia z poprzedniej sesji (?) :wink:

Tak, ale muszę wybrać jeszcze komunikator i status. W każdym razie podoba mi się i raczej nie wrócę do jadugadu :slight_smile:

Napisałem w sumie 4 maile ale przedłużyli mi… Tylko po dłuuugim czasie:)

Ten MobiDesk spodobał mi się… nie wiedziałem o nim wcześniej. Jakbym nie miał kasy na koncie to na pewno przesiądę się na niego:) Dziękuję za pomoc :*