Jaki edytor wybrać?

Witam, mam zamiar stworzyć stronę, jednak brakuje mi akurat front page’a, więc teoretycznie i tak czy siak coś ściągnąć/kupić muszę więc jestem otwarty na propozycje. Potrzebny jest mi program do tworzenia stron www, jednak jest parę spraw na których by mi zależało:

-prosty w obsłudze interfejs (FP był jak Word)

-brak potrzeby znajomości skryptów (nie znam za bardzo HTML)

-możliwość korzystania z Frame’sów

Frames są dla mnie najważniejsze ponieważ miałbym na celu stworzenia strony na której po lewej jest menu które zawsze jest widoczne i dostępne, a logo, reklamy i treść można po prawej scrollować. Pozostaje tylko kwestia czy dałoby się zrobić tak, że ten frame po lewej ma stały rozmiar, a ten po prawej dopasowuje się do rozdzielczości użytkownika?

Nvu może za darmo?

http://www.nvu.pl/

/ co racja to racja że edytory WYSWIG są kiepawe, lepiej się nauczyć HTML i CSS i wszystko samemu zrobić.

Jedynie CMS spełni Twoje wymagania, edytory w stylu FP są do niczego.

W tym przypadku przyda Ci się Pagebreeze,Ezypage Basic Edition

No i wystarczy kurshtml.boo.pl + Zajączek 4.1

Pozdrawiam.

wow narazie zero zgodności… ciekawe

Zero zgodności bo edytorów jest tyle że każdy może wybrać co jemu odpowiada np. ja używam KED2.

Wiem że drogi ale

Macromedia Dreamweaver Rulez !!

Dlatego najlepiej przetestować kilka edytorów i wybrać ten który dla Ciebie jest najwygodniejszy :slight_smile:

Ja również polecam ten co _Puma_ , moim zdaniem najlepszy.

Najlepiej nauczyć się HTMLa ,wybrać Bluefish i albo wybrać CMS.Lepiej wybrać CMS bo masz wszystko czarno na białym :smiley:

Nauka hmtl i wybranie CMS zaprzeczają sobie :wink:

_Puma_ , moze nie tyle co zaprzeczeją, co są to dwa światy…

No to zależy jeżeli ktoś jest zielonką to niech wybierze CMS a jeśli ktoś ma pojęcie to niech weźmie HTML

Po co pisać zielonką? Kolega może chce się skupić na treści, ma ambicje do pisania artykułów w necie, i chciałby mieć swoją stronę o swojej tematyce. Ja natomiast powiem że o wiele lepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie wybór jakiegoś CMS, a edytory typu FP tworzą niesemantyczny kod, często na tabelkach… Lepiej poszukaj jakiegoś odpowiedniego dla Ciebie CMS a napewno wyjdziesz na tym lepiej

Pozdrawiam