Słuchawki do kompa do 120zł

Chciałbym aby słuchawki były do muzyki i do gier .

i się zastanawiam czy nie brać sobie bez przewodowych ale nie wiem czy na nich będzie dobra jakość dźwięku

Proszę o rady co do wyboru słuchawek ![-o<

Jak do gier to creative fatal1ty, do muzyki też będą dobre :slight_smile:

boże następny fanboy?

senki hd 201/hd 202 / koss ur 40 /

Fatality chowają się przy moich koss ksc 75 za 60zł

Polecacie te fatality jak jakieś super pr0 elo, nie mając na uszach innych słuchawek

zauważ, że on nie chce tylko muzyki…

a przy grach Twoje sennki wymiękają…

hahahhaha ?

senki w grach lepiej się sprawują niż w muzyce ze względu na słabe niskie tony. A pozycjonowanie maja dużo dużo lepsze. Ja znam te słuchawki przede wszystkim od strony gier. Fatality prędzej zbliżą się do senkow w testach z muzyka niż z grami:]

Chyba nigdy ich na uszach nie miałeś

HD201 takie ma, HD202 ma mocny bass

Byku0000 , nie kupuj Creative’ów, a raczej Sennheiser’y (i właśnie te modele HD bym brał), czy KOSS’y.

viewtopic.php?f=19&t=276710

miałem

grałem w cs`a/WoWa i HL2:DM i powiem ze moje tandetne 4h + sb live 5.1 je zjadają.

To było do Marekkk że nie miał sennków :stuck_out_tongue:

a to racja

zauważyłem pewna prawidłowość

ludzie którzy używali słuchawek za 35zł kupili sobie fatality i maja spory przeskok i myślą ze są takie dobre i w ogóle cud miód a zapominają ze są firmy które robią duuuuuuzo lepsze słuchawki od tych psudo gamerskich fatality. Mają wśród kolegów najlepsze słuchawki i myślą ze są w ogóle super najlepsze jakie można mieć za ta cenę.

ja kupilem sluchawki glownie do muzy ale sprawdzaja sie tez w graniu troche ponad 150zl ale warto sie zastanowic http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=CT+ZEN+AURVANADJ