Słuchawki do 140zł

Witam, szukam słuchawek tak do 140zł (łącznie z przesyłką). Szukałem podobnych tematów i znalazłem kilka. Jednak mam pewne wątpliwości. Zastanawiam się nad kupnem: FATAL1TY, KOSS UR-40, Sennheiser HD202. Nie zależy mi aby miały mikro. Będą służyć głównie do cs’a, muzyki (nieco mniej). Nasuwa mi się pytanie czy Senngeiser w.w. mają regulację wysokości?? Prosiłbym o wypowiedzenie się grona osób, które znają się na rzeczy.

Ewentualnie jakie inne słuchawki do tej ceny polecacie (karta zintegrowana)?

Słuchawki będę kupował z Allegro, więc mile widziane linki

z tego co się orientuje nie za bardzo w tej cenie kupisz dobre słuchawki do cs osobiście używam STEELSERIES 5H ale kosztują one ponad 350 zl

ale jak miał bym wybierać to kopił bym Creative

Polecam FATAL1TY bo są lekkie, do grania w sam raz, jakość też niczego sobie. Jeśli masz zintegrowana dzwiękówke to chyba nie ma sensu wydawać takiej kasy na sluchawki, wiem po sobie.

Jeszcze jakieś spostrzeżenia czy uwagi?

Jak chcesz kupić Creative to możesz kupić nawet takie za 10 złotych - widziałem ostatnio w promocji Vobisa :slight_smile: Creative, to ogólnie rzecz biorąc dobra firma chociaż niektóre słuchawki to wadliwe mają (mi np. Creative’y rozwaliły się przy Jacku i słuchawki do wyrzucenia) dlatego musisz uważać przy wyborze :wink:

A jak z jakością dźwięku w pozostałych typach?

Na wielu forum odradzali właśnie Creative i polecali hd202. Ale z drugiej strony co mogę kupić za 140zł

Sennheisery hd 202 posiadam i nie polecam. Posiadają regulacje wysokości ale po dłuższym trzymaniu ich na głowie strasznie bolą uszy i sam je chce opchnąć i myśle nad zakupem koss um20 czy jakoś tak.

Ja ze swojej strony polecam KOSS UR-40 :

:arrow: http://www.allegro.pl/item540960443_koss_ur40_ur_40_ur_40_gwarancja_f_vat.html = 127zł

Opis:

:arrow: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=22950&mode=threaded

Pozdrawiam :wink:

Wydaje mi się, że wezmę te Fatal1ty.

Dzięki za posty, POZDRAWIAM :slight_smile:

Sam nie dawno byłem przed takim wyborem , i po przesłuchaniu hd202 , fatality i koss ur40 - zdecydowanie kossy są najlepsze :). Do tego mikrofon np. zalman mic1 i super zestaw do grania/słuchania muzyki ( poza metalem)

Metalu nie słucham. A czy na zintegrowanej będzie widoczna różnica pomiędzy słuchawkami które wymieniłeś mefistox2 ??

Jeżeli “Szukałem podobnych tematów i znalazłem kilka.” to z pewnością trafiłeś na viewtopic.php?f=19&t=276710 a stamtąd do odpowiednich tematów, w których napisane jest, by nie brać przereklamowanych Fatal1ty tylko właśnie Sennheisery, Kossy czy Philipsy i mikrofon Zalmana.

Co do różnicy dźwięku, to słuchawki mają bardzo dużo do powiedzenia, lepiej mieć beznadziejny odtwarzacz MP3 i super słuchawki, niż mieć wypasiony odtwarzacz, a słuchawki do kitu…

Jak będziesz chciał porządną dźwiękówkę w normalnej cenie, to bierz Creative Sound Blaster Audigy SE.

::lemon96:: , będzie

No i właśnie. Jedni polecają fatality. drudzy zaś odradzają. Znajomi którzy mają w.w. słuchawki, polecają je. Jeszcze nie widziałem konkretnego przykładu który stwierdziłby dlaczego słuchawek tych nie kupować. :confused:

Są przereklamowane, Creative to nie jest firma robiąca dobre słuchawki, w przeciwieństwie do np. Sennheiser, porównując dźwięk do dobrych słuchawek wypadają blado. I tyle, poczytaj trochę w internecie, ale nie opinie na komputroniku itp bo to nie są reprezentatywne opinie.

A czy w cs’sie się sprawdzą Sennheisery? Jakie modele polecacie (201, 202, 205??)

Osobiście nie porównywałem 201 i 202, ale z tego co czytałem to 202 lepsze. Z 205 raczej się w budżecie nie zmieścisz, ew możesz rozważyć kupno polecanych już Kossów czy Philipsów SPH2700. Do tego mikrofon Zalmana jak potrzebny do Ventrilo czy TeamSpeaka.

Plantronics GameCom 367(zamknięte) albo 377(otwarte)

::lemon96:: , hd202 mają większy/mocniejszy bas więc różnice raczej w muzyce zobaczysz , tak czy inaczej w tej cenie nie polecam senków , dobre modele to dopiero te od hd555 reszta jest przciętna , juz wyraziłem już swoją opinie które najlepsze

Dryder , bez urazy ale Plantronics to nie jest dobry wybór ;x , słaby dzwięk i przestrzeń względem tych senków a co dopiero kossów

Sugerowałem się testami na esports.pl i kilkoma recenzjami, bo chciałem kupić.

Ale ogólnie to według mnie to albo GameCom 367 albo HD 201. Fatality to podobno badziew. :]