uTorrent - wolny transfer

Kiedy chcę coś ściągnąć za pomocą uTorrent’a to mój maksymalny transfer to 0.1kb/s (ściągałem plik z ponad 200 seedami i peerami) a mam net neostrada 1mb… Co zrobić aby torrenty pobierały się z pełną prędkością (128kb/s)? ;(

PS Mam Livebox TP bezprzewodowo (WiFi) podłączony z moim kompem.

Sprawdź limity ustawione w programie. i limity serwera z którego ściągasz. jeśli nie ma ograniczeń ściągnij sobie

Bitcometa :slight_smile:

Pamiętaj też jeśli masz łącze asymetryczne, to prędkośc udostępniania masz kilka razy niższą niż pobierania. A w P2P możesz tak szybko pobiera jak szybko udostępniasz. Co jednak nie wytłumacza twojego tak niskiego 0,1 KB ściągania.

Piksel14 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zacznij może od tego

Mialem to samo, uTorrent nie otwiera portów (u mnie od wersji 1.8 pojawily sie problemy), po zainstalowaniu blizniaczego Bit Toorenta problem zniknal.

na BitSpiricie miałem max. 70kb/s (przez jakieś 5 sek.) ale później cały czas wlecze się 25kb/s… a powinno być min. 120kb/s! :confused:

Jak skonfigurować BitSpirit żeby osiągnął maksymalną prędkość pobierania? :slight_smile:

Pobierz se Bit Lorda ///Kiedyś pobierałem plik 7i Pół GB i pobrał mi sie w pare minut zasówało po 900 KB/s z groszami

900kb/s? nie wieżę…

Piksel14 ,

Ja bym jednak uwierzył, bo sam ściągałem film, na neo 512 i transfer 900 kb/s i film był na dysku w ciągu godziny :smiley:

A działa na Viscie? Bo z tego co ja wiem to nie ;p

Moge udowodnic napisz na GG to ci wyśle fote

[-X Z tego co ja wiem Bit Lord działa na Viscie

Pobieranie powinno być na 0 czyli maksymalnie, udostępnianie na kilka kb/s.

200 to nie za duża liczba jak na torrent. Prędkość zależy z iloma osobami(seedami) się połączysz, a nie ilu ma seedów dany plik. Im do większej liczby osób się podłączysz, wtedy te prędkości się sumują i prędkość rośnie do Twojej maksymalnej. Trzeba również wziąć pod uwagę to, że każdy użytkownik może mieć różny transfer udostępniania.

niezależnie od seedów i peerów oraz ustawień które mi podałeś i tak max. transfer to 30kb/s…