Instalacja IE 7 i 8

Witam!

Zainstalowalem na nowo Windowsa XP, legalny i zaaktywowany, sciagniete SP (3 rowniez). Standardowo oczywiscie IE 6, i nie moge zaaktualizowac na 7 albo 8. Za kazdym razem jak go sciagam w aktualizacjach, mowi ze sie nie powiodlo, i musze restartowac. Link na temat rozwiazywania tego problemu i informacje w nim zawarte rowniez nie pomagaja. Podobno chodzi o cos z kontem administratora, ktore przeciez mam. Mial ktos taki problem i wie jak go rozwiazac??

Z gory dzieki!

Pzdr

Miałem też problem z zainstalowaniem IE7, więc najpierw zainstalowałem winde potem IE& a na końcu SP3. Inaczej jak próbowałem zawsze był problem z zainstalowaniem IE.

Spróbuj odinstalować SP3 i jeszcze raz zaktualizuj IE. Wczoraj miałem ten sam problem - IE7 dało się zainstalować na WinXP bez SP3.

Ja mam taki problem, ale niestety na razie go nie rozwiązałem. Instalacje IE 7 blokuje jakaś aktualizacja zawarta w SP3 i na razie nic nie pomaga. Wszystko co napisali w pliku o problemie nie pomogło. Chyba tylko pomoc techniczna może pomóc w tej kwestii. Mam Windows XP z zintegrowanym SP3 :frowning:

Jeśli tak to problem może polegać na braku uprawnień do zapisu w kluczu rejestru

przeczytaj ten wątek viewtopic.php?f=13&t=272388&start=0

IE8 jest testowa, IE7 możesz zawsze ręcznie zainstalować.

Dzieki wam. Niestety probowalem zainstalowac IE7 od razu po instalacji SP2. Bylo to samo. SP3 wlasnie dlatego zainstalowalem, bo myslalem, ze cos zmieni :wink: A instalowac system na nowo tylko po to, by byc moze sie IE7 zainstalowal, to bez przesady :smiley: I tak go tylko do aktualizacji i hotmaila uzywam…

pzdro

dzieki, nie wiedzialem, ze juz byl ten temat

pzdr

EDIT: @Spandaupol, dzieki wielkie, zrobilem co tam kazali i mam juz Siodemke:)

Przy okazji do tych ktory maja ten sam problem. Wejdzcie na linka i w ktoryms poscie z kolei jest napisane co zmienic w rejestrze. SP3 odinstalowywac nie trzeba.

Pozdro

to ja wam pomoge , miałem ten sam problem,i znalazłem jak to zrobic,prosze wykonac jak w opisie a ie7 bedzie zainstalowany Aby rozwiązać ten problem, należy skorzystać z jednej następującej metody

Metoda 1. Rejestracja pliku Wups2.dll w systemie Windows

Aby zarejestrować plik Wups2.dll w systemie Windows, wykonaj następujące kroki:

Zatrzymaj usługę Aktualizacje automatyczne. W tym celu wykonaj następujące kroki:

Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie cmd, a następnie kliknij przycisk OK.

W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

net stop wuauserv

Zarejestruj plik Wups2.dll. W tym celu wykonaj następujące kroki:

W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz ENTER:

regsvr32 %windir%\system32\wups2.dll

Uwaga Jeśli na komputerze jest zainstalowany system Windows XP Professional x64 Edition, wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz ENTER:

regsvr32 %windir%\syswow64\wups2.dll

Kliknij przycisk OK w każdym wyświetlonym komunikacie dotyczącym weryfikacji.

Uruchom usługę Aktualizacje automatyczne. W tym celu wpisz w wierszu polecenia następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz ENTER:

net start wuauserv

Zamknij okno wiersza polecenia. W tym celu wpisz polecenie exit, a następnie naciśnij klawisz ENTER. mnie ta metoda pomogła powodzenia,ps komu sie uda prosze o podwierdzenie dla innych