Czyszczenie Rejestru w Viscie

Zwracam się z zapytaniem jaki program polecalibyście do optymalizacji Rejestru ?

CCleaner :smiley:

Słyszałem że CC lubi w Viscie trochę namieszać :?:

to się robi kopie zapasową… :x

NO TYLE TO JA WIEM :smiley:

może jeszcze coś zaproponujecie bo na razie to 1:0 dla CC.

No właśnie [-X

Spróbuj Eusing Free Registry Cleaner http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … leaner+1.8 :szukaj!!:

Uzywam do czyszczenia systemu dwa programy od dośc dawna i NIGDY nigdy nie było ZADNYCH problemów. CCleaner oraz Glary Utilities. Cześć. Yan

Popieram CCleanera a ewentualne możesz użyć Odkurzacza 12 albo Wash and Go 8.7(podobno jest b.dobry). :smiley:

CCleaner i w usłudze Windows Live - One Care jest opcja dostrajania i oczyszczania rejestru co prawda w wersji beta ale działa pod Vistą. Używam obu i żadnych problemów z rejestrem.

Glary Utilities

CCleaner namieszał mi raz i wystarczy.

CCleaner jest okresowo aktualizowany. Obecna najnowsza wersja pochodzi sprzed kilku dni. Na pewno używa ją do Visty dziesiatki tysiecy ludzi. Przed pierwszą instalacją i konfiguracją można zawsze sobie zrobić przornie punkt przywracania. Pozdrawiam. Ja mam go od roku i nigdy problemów nie było. Yan

Sądzę że CCleaner używam od 2 lat i jeszcze nic nie zbroił, może być jeszcze EasyCleaner ma więcej funkcji i jest w miarę bezpieczny dla rozsądnych

ja polecam i uzywam tylko RegSeeker

Używam CCleanera od kilku lat, można powiedzieć od zawsze…nigdy nie tworzyłem żadnych kopii i nigdy nie miałem z nim problemów, a jeśli chodzi o Odkurzacz, to kilka razy mi namieszał …

Dziękuje wszystkim za pomoc …

zasysam CC i zobaczymy jak to będzie…

Najlepszy jest Registry Shower 2007. SKanował dwie i pół godziny, ale znalazł ponad 960 błędów!

Ale jest płatny kilkadziesiąt złotych. Wersja Professional była też w magazynie komputerowym NEXT 1/2007.

Najszybszym chyba jest Registry Mechanic, ale w tym samym dniu co testowałem go a potem Registry Shower znalazł tylko 29 błędów.

Ja również używam CCleanera pod vista home premium i jest wszystko OK

CCleaner jak dotąd nie namieszał mi w niczym… Ale nie wykrywa wszystkich niepotrzebnych wpisów, czasami nawet wykrywa potrzebne wpisy więc program taki se… Easy Cleaner bardziej bym polecał

Odkurzacz, CCleaner.

CCleaner odradzam usuwa wszystkie potrzebne ciasteczka których się używa polecam Vista Menager używam program od ok 3 miesięcy i system chodzi jak nowy nie dość ze czyści rejestr to i zbędne pliki z przeglądarek ale nie kasuje haseł

a Odkurzacz nie działa dobrze na Viście